ONLINE USERS ON THIS BLOG

JUST CLICK HERE FOR ADD MY FB AND TWITTER :)   

//super awesome !
ME


Name : FARAH HANI
Nicknames : FARAH ,HANI,RARA,ARA
Birthday : 23 JANUARY 1995
State : JOHOR
Status : -

ABOUT ME;
#AKU MEMANG SENGAJA TAK NAK DELETE POST LAMA-2 BIAR LAH JADI KENANGAN MASA AKU GILA-GILA DULU HIHIKS~ ☆ GARANG
☆ MANJA
☆ KUAT MERAJUK
☆ SUKA MENANGIS UTK HAL YANG REMEH
☆ LOVE FAST FOOD
CHAT

>



AKU KATA~ NIK KATA~ FIQ KATA~ ARIZ KATA~ KATA-KATA~

OKEYH FIRST.
SMLM KAN AQ WC DGN NIK..TTAW ASAL JANTUNG AQ NIEYH KAN..THEN KITEOWG CPLE.THEN PTUS.. JUST FOR A DAY. COZ... ALASAN NIK: NK STUDY : NK FOKUS :
DYE SURUH AQ TUNGGU LEPAS DYE SPM? AQ KATE KT DYE AQ TUNGGU~ NTAH LARHS.. NIK2..KAMU TAHU TAK ITU KAN AYAT EX FARAH DULU..NME DYE ARIZ.. DYE PN KATE CMTU.. TUNGGU DYE LPS SPM.. TP DYE TA TUNAIKN JANJI DYE.. ITS OKAY..~
THEN LPS TU AQ MSJ FIQ.. AQ KATE KITE PTUS. FIQ MULE2 TAK RPLY.. THEN DYE KATE DYE BRSALAH~ ADOH~ LAGY SERBA SALAH AQ..SIYES HARY NIE AQ NANGES CM GILER BABIES..
SDEYH ~~!! LAGI2 DGR LAGU APIT FT ACHIK - SEPI MEMELUK KU~ :'( EH NIK..SERIUS..I REGRET APE YG DAH JADIK DULU... I TANAK U PERGY JAUH2.. ARGHh!AQ BOLEH GILER DGN SEMUA NIEYH!! STRESSS!!!!

SEMALAM LAGY GILE... AQ TAK TIDUR.. BUKAN LAH TAK TIDUR AQ JUST LELAPKN MATE JUST 30 MIN..THEN BGUN SAHUR...GILER TAK?HAIZZ~ THEN HARY NI BADAN AQ LEMAH GILE WASE NK MATYYY!!!