ONLINE USERS ON THIS BLOG

JUST CLICK HERE FOR ADD MY FB AND TWITTER :)   

//super awesome !
ME


Name : FARAH HANI
Nicknames : FARAH ,HANI,RARA,ARA
Birthday : 23 JANUARY 1995
State : JOHOR
Status : -

ABOUT ME;
#AKU MEMANG SENGAJA TAK NAK DELETE POST LAMA-2 BIAR LAH JADI KENANGAN MASA AKU GILA-GILA DULU HIHIKS~ ☆ GARANG
☆ MANJA
☆ KUAT MERAJUK
☆ SUKA MENANGIS UTK HAL YANG REMEH
☆ LOVE FAST FOOD
CHAT

>



about yesterday happy eid.. open house..


mula2 nk ucap selamat hari raya kot?hahahah~ yeye~ dah raye.... on 30 august we have happy eid..wow~ hahah~ that day also my papa birthday.. woah~

kite owg jemput guest pkl 5 pm~ pkl 5 lbeyh owg baru owg dtg~. erghH~ aq pkir xdtg upenyer ramai yg dtg smpai pukul 10 org x brhenti dtg kowt..~penad giler...teacher yg aq kenal yg dtg teacher ngiam and cik shareeza.. oho... kawan aq yg dri drjah 1 pon dtg sbb kebetulan dye balek sini...(aqmal~) hahaha funny adeq aqmal nie.. aq ade rabbit then ma aq letak ats kerusi then baby amirah nie dye trsembam kat rabbit tu nyer ekor..then dye jerit "eii! busokk!" hahahah! lawak lahh seyH!!.oho semalam mang penat sgt.. noya puns dtg.~ kui3...sempat gosip agy ~ aha! choy...adeq sdare noya comel gilak~