ONLINE USERS ON THIS BLOG

JUST CLICK HERE FOR ADD MY FB AND TWITTER :)   

//super awesome !
ME


Name : FARAH HANI
Nicknames : FARAH ,HANI,RARA,ARA
Birthday : 23 JANUARY 1995
State : JOHOR
Status : -

ABOUT ME;
#AKU MEMANG SENGAJA TAK NAK DELETE POST LAMA-2 BIAR LAH JADI KENANGAN MASA AKU GILA-GILA DULU HIHIKS~ ☆ GARANG
☆ MANJA
☆ KUAT MERAJUK
☆ SUKA MENANGIS UTK HAL YANG REMEH
☆ LOVE FAST FOOD
CHAT

>



touching~

oh okeyh you SD.~
kaw buat aq sdeyh~ sdeyh sangat ttaw npe~ kaw slalu buat aq touching~ biler kaw da buat aq touching kaw biarkan jer..agak2 aq da majok btul2 bru kaw nk mntak maaf ler itu ler ini ler..
ee~ aq wase na nanges! sangat2 sdeyh!
tiap2 hary msty kaw cari pasal..
then kita gado~
then kite baek~
then esok gado lagy
then esok baek balek~
:(
kaw nieyh an~ bole x jgn buat aq cm kanak2~
aq syg kaw thu?
kaw thu x? msty kaw ttaw.>~
sbb tuw kaw cmni..bdo2 jer~ :)
aq shuke ayat kaw
"bdoh2 jer"

nieyh hasil majok td :(
hahaha
npe kaw jelez sgt dgn blog aq yg cun tu~
9:55am
ak xjealous!
welkK~
tp ak xske blog2 ni sume!
weyh2~ aq na outz
kalo penelope cruz ad blog un ak maki die tau!
hahaha
na majok nn kaw
ok2
mcm babi nk ngajok
hagghahah
nk soh cll ckp je le
~
byee~
xpyh call2
hahah
aq xnk angkt
bye
:(
offline~
heheh
majok cm setan
ahhaha
bye
bye
:)
hehh
everyday im shufflin
hahah
diabaikn?
zz
kate majok?
tgh le ni