ONLINE USERS ON THIS BLOG

JUST CLICK HERE FOR ADD MY FB AND TWITTER :)   

//super awesome !
ME


Name : FARAH HANI
Nicknames : FARAH ,HANI,RARA,ARA
Birthday : 23 JANUARY 1995
State : JOHOR
Status : -

ABOUT ME;
#AKU MEMANG SENGAJA TAK NAK DELETE POST LAMA-2 BIAR LAH JADI KENANGAN MASA AKU GILA-GILA DULU HIHIKS~ ☆ GARANG
☆ MANJA
☆ KUAT MERAJUK
☆ SUKA MENANGIS UTK HAL YANG REMEH
☆ LOVE FAST FOOD
CHAT

>



today and today

mmg tadew mood giler2..wase cm nk marah sume owg jer..blurr~
then td tusyen math dri pkl 3-7..perghh 4 jam~ bole giler aq...
tdi sempat trtdo lak dlm class tusyen..ha3..ckgu kate ouhs padan larh senyap jer class nieyh~ ha2/.ceit