ONLINE USERS ON THIS BLOG

JUST CLICK HERE FOR ADD MY FB AND TWITTER :)   

//super awesome !
ME


Name : FARAH HANI
Nicknames : FARAH ,HANI,RARA,ARA
Birthday : 23 JANUARY 1995
State : JOHOR
Status : -

ABOUT ME;
#AKU MEMANG SENGAJA TAK NAK DELETE POST LAMA-2 BIAR LAH JADI KENANGAN MASA AKU GILA-GILA DULU HIHIKS~ ☆ GARANG
☆ MANJA
☆ KUAT MERAJUK
☆ SUKA MENANGIS UTK HAL YANG REMEH
☆ LOVE FAST FOOD
CHAT

>



To you MEGAT NADZREEN AFIQ

YOU KENAPE?

YOU PERGI MANE?

YOU NPE BERUBAH?

YOU ADE NEW GF?

YOU NPE BUAT I GINI?

YOU TA SHUKE I?

YOU TA SHUKE PERANGAI I?

YOU DA BOSAN DGN I?

YOU…JAWAB LAH..I NA TAHU SANGAT.

MEMANG I MARAH SANGAT2 KT YOU..I LUAHKAN PERASAAN I KT KWN I.*HAIDIR.

YOU..KALO IKUT HATY I NIEYH, DA LAME KITE PTUS.. TP I TA SANGGUP BUAT YOU UPSET..

TP I THU YOU SANGGUP BUAT I UPSET. WHY?

APA SALAH I? SUNYI GILER I RASE TADE YOU..

YOU ABAIKAN I.. DA DEKAT SEMINGGU YOU BUSY..I PHAM YOU HAVE ASSIGNMENT.

TP..YOU XKN TADE MASA SEDIKIT PUN..

SETIAP KALI I TDUR,YOU CALL..

SETIAP KALI I BERJAGA,YOU TA CALL.

I CALL YOU..I MSJ YOU..YOU TA ANGKT..YOU TA RPLY..

IM LOST.! DID YOU EVER THINK ABOUT MY FEELING..

BILE I NANGES, I MAKI N MARAH YOU, YOU CKP MARAH LAH LAGY..

YOU MCM TA PHAM PERASAAN I ..

KALO YOU TA SYG I.. YOU LEPASKAN I…

OKEYH SYG?

I REALLY LOVE YOU..HOPE YOU UNDERSTAND IT.

TP..IF YOU TANAK CPLE , YOU LEPASKAN I..

I TRIMA ..

I TADE HAK NK PKSA YOU SYG I ..

bila you da bce nie you call i okeyh? :)