ONLINE USERS ON THIS BLOG

JUST CLICK HERE FOR ADD MY FB AND TWITTER :)   

//super awesome !
ME


Name : FARAH HANI
Nicknames : FARAH ,HANI,RARA,ARA
Birthday : 23 JANUARY 1995
State : JOHOR
Status : -

ABOUT ME;
#AKU MEMANG SENGAJA TAK NAK DELETE POST LAMA-2 BIAR LAH JADI KENANGAN MASA AKU GILA-GILA DULU HIHIKS~ ☆ GARANG
☆ MANJA
☆ KUAT MERAJUK
☆ SUKA MENANGIS UTK HAL YANG REMEH
☆ LOVE FAST FOOD
CHAT

>



Serunuk!

Arini besh sanad at school,,sbb..da lengkap da..faz dtg school..da 2 hary dye ta dtg.. Haha mmg klakar.. Smlm waktu faz ta dtg aq kne lempang dgn fatin,haha..aq ske dgar dye mlatah,,aq pn cucuk ah pingga fatin time tu dye tgh wt kje school..then aq kne lmpang,hahahaa dye x sngaje,,klakar tol..then arini aq ktawe giler2 at school..happy ttaw npe.. Haa,,,meyh aq story,,psala yayunx eyqa nieyh..hee prangai dye cm aq gak..ktawe jenis kuuat,,hehee,, setiap hary dye pasti akan cerita tentang adam syazwan dan geng2 mereka,, adoy,,kaw ta muak ke sygs? Lmpang kaw lelaju kunx