ONLINE USERS ON THIS BLOG

JUST CLICK HERE FOR ADD MY FB AND TWITTER :)   

//super awesome !
ME


Name : FARAH HANI
Nicknames : FARAH ,HANI,RARA,ARA
Birthday : 23 JANUARY 1995
State : JOHOR
Status : -

ABOUT ME;
#AKU MEMANG SENGAJA TAK NAK DELETE POST LAMA-2 BIAR LAH JADI KENANGAN MASA AKU GILA-GILA DULU HIHIKS~ ☆ GARANG
☆ MANJA
☆ KUAT MERAJUK
☆ SUKA MENANGIS UTK HAL YANG REMEH
☆ LOVE FAST FOOD
CHAT

>



rumah sukan aq menanG!!

hahah nieyh aq nk share..tp da trlewat..lame aq x menulis blog nieyh~ busy sanad2... haiyOO~.
erm~ hahah mse aq na msuk umah delima (merah) ckgu kate da penuh..konon nyer ah~ delima da rmai atlet~ then ckgu bg aq umah zamrud(hijau)..
dax2 nieyh kate tiap2 tahun kalah dpt no 4~ hahaha aq peduli haper an~
ngeee~ lepas aq menang johan n naib johan~ and yg dax2 zamrud len puns dpt bnyk johan ...naib johan.. then last2 zamrud johan! makk aii~! ta penah2 zamrud johan~ hahaha hebat ta aq~ keh2~ :)