ONLINE USERS ON THIS BLOG

JUST CLICK HERE FOR ADD MY FB AND TWITTER :)   

//super awesome !
ME


Name : FARAH HANI
Nicknames : FARAH ,HANI,RARA,ARA
Birthday : 23 JANUARY 1995
State : JOHOR
Status : -

ABOUT ME;
#AKU MEMANG SENGAJA TAK NAK DELETE POST LAMA-2 BIAR LAH JADI KENANGAN MASA AKU GILA-GILA DULU HIHIKS~ ☆ GARANG
☆ MANJA
☆ KUAT MERAJUK
☆ SUKA MENANGIS UTK HAL YANG REMEH
☆ LOVE FAST FOOD
CHAT

>



Make me cry,

Grr,, da berulang kali dye bikin aq nanges lorh,,akhirnya aq unfriend dye,, sharil2 sorry.. Aq mmg hurt gile kau gune prkataan "betine", aq taleyh trime doe kau kasar cmtu.. Aq da ler tade mood.tetibe kau bole ckp cmtu lak.aq guraw je dgn kaw,argh! Lantak kaw la !