ONLINE USERS ON THIS BLOG

JUST CLICK HERE FOR ADD MY FB AND TWITTER :)   

//super awesome !
ME


Name : FARAH HANI
Nicknames : FARAH ,HANI,RARA,ARA
Birthday : 23 JANUARY 1995
State : JOHOR
Status : -

ABOUT ME;
#AKU MEMANG SENGAJA TAK NAK DELETE POST LAMA-2 BIAR LAH JADI KENANGAN MASA AKU GILA-GILA DULU HIHIKS~ ☆ GARANG
☆ MANJA
☆ KUAT MERAJUK
☆ SUKA MENANGIS UTK HAL YANG REMEH
☆ LOVE FAST FOOD
CHAT

>



lol~? relation>?aku?no3..jgn slah pham :P

nampak in a relationship with ____?
jgn slah pham nyer tuan2 puan2 yg tidak dikasihi~ itu kawan saia yg dianggap cm abg2 ler..ha3.
walau ape pon aq syunx kaw dol~ hahaha~ aq thu anytime kaw leyh alih relation tu :P
hahahaha adew kew scandel dye marah2 sharil~ ahahah! adoyai~

grr~ esok exam agY~ wase nakk matyY~!!
=english
=addmath
=sejarah
loL~! boleh jd giler~