ONLINE USERS ON THIS BLOG

JUST CLICK HERE FOR ADD MY FB AND TWITTER :)   

//super awesome !
ME


Name : FARAH HANI
Nicknames : FARAH ,HANI,RARA,ARA
Birthday : 23 JANUARY 1995
State : JOHOR
Status : -

ABOUT ME;
#AKU MEMANG SENGAJA TAK NAK DELETE POST LAMA-2 BIAR LAH JADI KENANGAN MASA AKU GILA-GILA DULU HIHIKS~ ☆ GARANG
☆ MANJA
☆ KUAT MERAJUK
☆ SUKA MENANGIS UTK HAL YANG REMEH
☆ LOVE FAST FOOD
CHAT

>



Lama tak update blog.

*AKU PUBLISH BLOG INI APABILA ADA LINE WIFI YEAH~!

Omg~ haaa~ aq lame x update blog n on9 fb because

: wifi aq disambar petir.. hahahah cm klakar lak aq wase..huhukx~ then pencawang area sni puns kne petir..

Mmg ptir paling kuat kowt yg penah aq dgr..gilak ah~..time tuw on sbb abg aq men game then dye trtdo n tak pasan~

Hee~ oke adew bnyk citer~wee~

Oke first~ dlm minggu lps bnyk hary aq ta dyg sbb demam gilaks~

smpai hary ini puns masih demam…da kat seminggu~ ke da seminggu?hahahah~

wase cm da seminggu..sebb isnin lepas aq x dtg~ hohohoho~

hee~wlaoweyh~! Esok exam~(12-07-11) heee~

=BAHASA MALAYSIA~

=BAHASA INGGERIS~

=MATHEMATIC~

=SCIENCE~

Tadi mase cikgu science ajar aq focus..harap2 esok dpt ler jawab sebb aq paling lemah +lemau subject science ah~

Dari aq drjah 4 aq jnis x minat~ ceh~hee~

Okay~ ini cerita aq "touching"

pergH~ cmni..papa aq soh aq mkn cpt2..aq bru nk abesh mkn tgk dye da kuar umah~ pergH~ aq cpt2 larhs lari an~ then aq x sempat minum air..otw giy tusyen tuw aq batuk2.. kan aq demam~ then dye kate

"hari2 nk kena uruskan…dari A sampai Z." then dye kate hari2 air mineral nk kne ingatkan untuk bawak.

Pergh~ aq giler2 touching+ saket aty!!! Mmg saket sangat hati aq~~!! hello! Aq hary2 bwak mineral oke~just giy tusyen sje aq x bwak mineral..tah pape.. aq nk giy tusyen da stress~ aq x blajar pn td.. lantak ah~ aq nk giy blajar ..tp da rosakkan mood aq..so~ aq dgn care aq ler~

Then balek tusyen tu~ aq charge encet~ bukak aircond~ aq baring2 jap then aq giy kat mama aq..time tuw ma kt ruang luar bkn porch~ hahaha kt area2 dryer cloth~

Aq cter2 trus nanges~ hohooh~ then time aq nanges abg aq lak dtg~

Then aq trus giy porch men2 dgn romeo(si kucing comel+gemox)

Then aq trus masuk bilik dan menulis blog n blablabla~

Okey stakat nieyh sje~ I gotta study lOL~ :P