ONLINE USERS ON THIS BLOG

JUST CLICK HERE FOR ADD MY FB AND TWITTER :)   

//super awesome !
ME


Name : FARAH HANI
Nicknames : FARAH ,HANI,RARA,ARA
Birthday : 23 JANUARY 1995
State : JOHOR
Status : -

ABOUT ME;
#AKU MEMANG SENGAJA TAK NAK DELETE POST LAMA-2 BIAR LAH JADI KENANGAN MASA AKU GILA-GILA DULU HIHIKS~ ☆ GARANG
☆ MANJA
☆ KUAT MERAJUK
☆ SUKA MENANGIS UTK HAL YANG REMEH
☆ LOVE FAST FOOD
CHAT

>



key ell~

huI~ lame nyer da x update blog (2 hary)..ha3 wndu lak lak hadap blog aq nieyh~ :P
sepanjang 2 hary ini aq giy key ell~ first destination is HKL - hospital besar kuala lumpur where did im born there..hohohohoo~ im visiting my uncle..uncle aq yg nieyh adelah adeq papa aq.. dye kne diabetes..then tah apew tah jadi nnt tulang kaki dye nk kne gerudi~ ya allah~ aq seram giler dgr~seram nieyhH! ha3~
then abg aq smpai hkl jugak~ tp dye dgn kawan dye~ sowang name hazriq sowang name farah ..kaw thu farah ape nme dye>? farah hana~ name aq farah hani~ ahahaha name mirip same.. dye owg nieyh pkwe mkwe~ hohoho~\
then giy sogo~ giy mkn at mc donald~ then shoping2~ giy umah auntie aq..bru smpai umah auntie aq,dye ajak makan kt luar.. giy subang parade.. giy masuk butik tudung n blablabla.. aq kne tunggu mak datin nieyh pilih2 tudung..sementara dyeowg plih aq men encet ler..buhsan tunggu jer..~ yg papa n abg aq da giy fitness fiirst~
then da shoping2 sume owg,giy mkn kt nyoya apew tah nme kdai tu~sdap~ then trus balek~

15 july 2011
aagam! I really love this moment.
we webcam for almost 2 hours!
after a webcam on that day, I went kuala lumpur.
then you almost insisting. hahaha ~ do not sulk later I pinch you!
i miss you so much.