ONLINE USERS ON THIS BLOG

JUST CLICK HERE FOR ADD MY FB AND TWITTER :)   

//super awesome !
ME


Name : FARAH HANI
Nicknames : FARAH ,HANI,RARA,ARA
Birthday : 23 JANUARY 1995
State : JOHOR
Status : -

ABOUT ME;
#AKU MEMANG SENGAJA TAK NAK DELETE POST LAMA-2 BIAR LAH JADI KENANGAN MASA AKU GILA-GILA DULU HIHIKS~ ☆ GARANG
☆ MANJA
☆ KUAT MERAJUK
☆ SUKA MENANGIS UTK HAL YANG REMEH
☆ LOVE FAST FOOD
CHAT

>



Im sick! Huh! Hate it!

Huh..aq da wase malam td aq nk demam lps webcam dgn shah, kwn aq lol.. Ala..sekolah seberang sje..wakaka.. Then dye tanye aq oke x..aq kate oke.. Then pagi tadi aq wake up mmg batuk n saket tekak na maty..mmg sparuh maty aq pagi td,sumpah xtipu..then aq ckp kt ma..upenyer ma pun kne cm aq kne..mama soh aq ckp kat pa..aq ckp yg aq ta gi school..then dye oke..aq msuk bilik then papa soh aq solat subuh..lps jer solat ma bg aq ubat brackol iaitu sejenis ubat batuk.. Lps tuw aq pun tdo smpai jam menunjukkan pkl 12.15 pm,,,,mak aii.then aq bgun n ma panggil makan..lps makan aq masuk bilik..aq tgk dua2 encet aq..no mxis adew 5 missed call. aq tgk SD nyer missed call ade 2 kowt?
dye da soh aq jgn contact dye mlm td bole lak dye call2... sbb pagy tuw aq ttaw npe aq trmsj dye kate aq demam.aq soh dye call balek..then dye call..dye soh mam ubat.. aq kate tanak22.. grr~then gadoh ag~ haiyoo~ regret ler gado dgn dye..nk msj,kdit da tade.. arghH!!whatever lah...kpale aq pening da~