ONLINE USERS ON THIS BLOG

JUST CLICK HERE FOR ADD MY FB AND TWITTER :)   

//super awesome !
ME


Name : FARAH HANI
Nicknames : FARAH ,HANI,RARA,ARA
Birthday : 23 JANUARY 1995
State : JOHOR
Status : -

ABOUT ME;
#AKU MEMANG SENGAJA TAK NAK DELETE POST LAMA-2 BIAR LAH JADI KENANGAN MASA AKU GILA-GILA DULU HIHIKS~ ☆ GARANG
☆ MANJA
☆ KUAT MERAJUK
☆ SUKA MENANGIS UTK HAL YANG REMEH
☆ LOVE FAST FOOD
CHAT

>



Hari yang cerah untuk jiwa yg tenang..

Huu,, oke hari ini aq sepatutnyer kne amik kdatangan kt ketua unit pengawas,,aq trlewat 5 min,, pkl 7 da,, sepatutnyer 6.55.ha3,,glabah aq..then aq trus giy kt faz. Arini fatin tak dtg (lexx luu) hahaha,,rindu kaw lak.. Sunyi jer class td,, ha3,aq ponteng ke ek sbb aq x masuk ekonomi asas ? Ha3..sbb aq da guugur an subjek uw,,bahahaha,,yg besh nyer..faz ikowt aq,,dye sesame memonteng. Then wktu pj pn aq dok jer dlm class..ha3..serunuk jer..time tu aq tgh wt essay english,, penad gile cnk buat..then time ckgu soh antar sume da glabah,, hahahaha sengal lol.. Then petang td adew majlis ceramah sempena bulan ramadan..aq pkai jubah moden merah pekat giler,..perghh sume nk pndang lak,, adew yg panggil aq DATIN.. Hahahaa ceh...ceramah abesh pkl 4.30..then aq trus giy tusyen smpai pkl 7~ then pkl 10.30.. 1 family giy kuar mkn.. time tuw aq x nmpak puns adew kwn aq(shafira)tetibe noya msj kate dye tahu aq kt nme..ha3..ngex btoL~