ONLINE USERS ON THIS BLOG

JUST CLICK HERE FOR ADD MY FB AND TWITTER :)   

//super awesome !
ME


Name : FARAH HANI
Nicknames : FARAH ,HANI,RARA,ARA
Birthday : 23 JANUARY 1995
State : JOHOR
Status : -

ABOUT ME;
#AKU MEMANG SENGAJA TAK NAK DELETE POST LAMA-2 BIAR LAH JADI KENANGAN MASA AKU GILA-GILA DULU HIHIKS~ ☆ GARANG
☆ MANJA
☆ KUAT MERAJUK
☆ SUKA MENANGIS UTK HAL YANG REMEH
☆ LOVE FAST FOOD
CHAT

>



grr~

aqmenanges lagy> ? omg~ ha3.
gilaks~ cmni..arini aq balek school pkul 3 ptg...then balek umah lapa giler.. tgk2 x der makan~ pergH~ yg abg aq nieyh da melantak abesh mc donald dye an~ aq sabo jer... tapi aq geram giler bile aq kne goreng nugget.. pergHH~ aq dah ler pnad then pkl 4.30 kne tusyen...aq buat muke masam aq.. aq mkn pn dlm bilik (konon nyer majok) n nanges da...hohoho then giy tusyen... haa..kt tusyen gosip2.. then da balek umah aq tnye ma.. ma y ta beli lunch? (mama aq meeting) then dye kate slalu kan pa beli~ then dye kate sorry baby~ zzzz... ha3..~ adohaiI~