ONLINE USERS ON THIS BLOG

JUST CLICK HERE FOR ADD MY FB AND TWITTER :)   

//super awesome !
ME


Name : FARAH HANI
Nicknames : FARAH ,HANI,RARA,ARA
Birthday : 23 JANUARY 1995
State : JOHOR
Status : -

ABOUT ME;
#AKU MEMANG SENGAJA TAK NAK DELETE POST LAMA-2 BIAR LAH JADI KENANGAN MASA AKU GILA-GILA DULU HIHIKS~ ☆ GARANG
☆ MANJA
☆ KUAT MERAJUK
☆ SUKA MENANGIS UTK HAL YANG REMEH
☆ LOVE FAST FOOD
CHAT

>



Zzzzzz what a day lol~

Bile aq dgr lagu "terhenti disini" haty aq jadi sayu pulak..rawr ttaw npe..tp bile aq dgr lagu "man down" aq wase jiwa aq kuat..lol~

Sbnrnye aq masih saket haty lagy~ aq taleyh trime lol~ huh~ bile kaw na pergi dri idup aq haa?aq ta larat gni weyh..cbe kaw pham…aq puas try na lupe kn kaw..kalo bole dgn sim card aq , aq buang kaw tahu? Nieyh aq otw to___________.aq na off encet tp sharil mara..dye kate jgn….. tp aq dgil off juge.. aq on pkl 3 lbey..then adew missed call drpd sharil. Aq msj dye..thenn tetibe apew mood dye tetibe marah….rawr~ saket haty aq..tetibe ta tentu psl na mara..dye kate tade kwn..zzzzzz..kaw msty rmai kwn larhs.. . skrg sharil tgh hottt dgn aqu~GRRRRR~

woaH~ gilak..mse aq otw g ______ bnyk gile accident..! grr! Ngeri siot~ jem kjap td..6 kete accident..zzzzz..lori apew tah terbalik..grr~ kete len uw remuk gile vavies~aq yg takowt~ grrr~


 

tepat pkl 5 aq smpai~ zzzzzzzz~ naseb baek adew wifi disini~ agagaga~ serunuk~

Nnt aq smpai__________aq publish blog nieyh takowt tade line lak~