ONLINE USERS ON THIS BLOG

JUST CLICK HERE FOR ADD MY FB AND TWITTER :)   

//super awesome !
ME


Name : FARAH HANI
Nicknames : FARAH ,HANI,RARA,ARA
Birthday : 23 JANUARY 1995
State : JOHOR
Status : -

ABOUT ME;
#AKU MEMANG SENGAJA TAK NAK DELETE POST LAMA-2 BIAR LAH JADI KENANGAN MASA AKU GILA-GILA DULU HIHIKS~ ☆ GARANG
☆ MANJA
☆ KUAT MERAJUK
☆ SUKA MENANGIS UTK HAL YANG REMEH
☆ LOVE FAST FOOD
CHAT

>




yg aq merah tuw rumah aq..puas haty snap shot~

OHO~ ari nieyh aq nantox sgt mse dlm class~ aq smpai trtdo wktu agame~ hahaha then wktu apew tah~ adew ckgu gnti~ then petang tdmse acara sukan aq dpt johan utk lontar peluru p18~ woahH~ hahaha..da stop aq penad~ byee