ONLINE USERS ON THIS BLOG

JUST CLICK HERE FOR ADD MY FB AND TWITTER :)   

//super awesome !
ME


Name : FARAH HANI
Nicknames : FARAH ,HANI,RARA,ARA
Birthday : 23 JANUARY 1995
State : JOHOR
Status : -

ABOUT ME;
#AKU MEMANG SENGAJA TAK NAK DELETE POST LAMA-2 BIAR LAH JADI KENANGAN MASA AKU GILA-GILA DULU HIHIKS~ ☆ GARANG
☆ MANJA
☆ KUAT MERAJUK
☆ SUKA MENANGIS UTK HAL YANG REMEH
☆ LOVE FAST FOOD
CHAT

>



wuUU~

Heee~ okay hari ini hari ketiga aku ambil acara.

Nombor yg aq pkai ialah

Z 457

Dua hary lepas: rejam lembing dapat nombor 4..(okay larhs juge.~)

Semalam : lontar peluru (johan)

Hari ini:lempar cakera (naib johan)

Hee~ gilak~ stakat nieyh biler aq kumpul medal2 yg aq pnah dpt da kt 16~ :p

Jgn jelez uuUU~ cikgu syariza kate mawu blanje kfc? woahHH~ so gud larhs teacher~ I love u larhs..