ONLINE USERS ON THIS BLOG

JUST CLICK HERE FOR ADD MY FB AND TWITTER :)   

//super awesome !
ME


Name : FARAH HANI
Nicknames : FARAH ,HANI,RARA,ARA
Birthday : 23 JANUARY 1995
State : JOHOR
Status : -

ABOUT ME;
#AKU MEMANG SENGAJA TAK NAK DELETE POST LAMA-2 BIAR LAH JADI KENANGAN MASA AKU GILA-GILA DULU HIHIKS~ ☆ GARANG
☆ MANJA
☆ KUAT MERAJUK
☆ SUKA MENANGIS UTK HAL YANG REMEH
☆ LOVE FAST FOOD
CHAT

>



wink~ serunuk~

oho~! arynieyh walaupuns cuty aq bgun pkl 6.30...hebat ta>hahahha~ zzz.. hary nieyh papa da g meeting haper tah kt jb~ oleh itu.. aq dgn ma dgn breakfast kt luar..hee~ aq mkn me goreng yg halus tuw n sotong 2 ekor..hahah besar gilee~tade lha smpai gile an~ nmpak benar tipu nyer~ hahah~ then lps mkn...ma ajak jejalan kt pusat rekreasi tmpat owg jogging..fulamak~! besh~ pnad sikit lha~ jauh giler jalan~ hahah~ serunuk~ adew ker aq giy situ pkai jeans ..hahaha yg owg len sume pkai trek suit..kah3..lawak lha ..~ then aq teman mama beli buah~ adew abg dok sbuk jer tnye aq nieyh school mne lha...itu lhaa..haisz... =.=" hahaha..
then lps itu mama na giy kdai beli mcm2.. tp aq dok dlm kete jer~
then mase balek umah tu..tah mcm mane aq kate aq nak men archery(bg sesape yg tataw archery tuw memanah lol)..mama kate nnt dye n pa na beli kn!! ta kisah harge~ wuUU~ arghHH! serunuK~ aq da call archery nyer ex internasional teacher bhagian archery nieyh..perghh~ ramah gile lhaa... dye soh g kl jumpe dgn dye nnt...nnt dye explain alatan mane nk beli~ huk eleyh~ papa aq aq archery nieyh kt 2 3 ribu..upenyer 1500 sje lol~ hahaha mama aq na order online..tp taleyh...dye soh tgk size archery tuw..haha... aq mnat nieyh sejak papa aq soh try ah kt school.. tp kt school aq yg practice ptg2 sume laki2..hahah~ zzzzzzzzz~
please lhaaa cpt2 g kl agy~ i need it~