ONLINE USERS ON THIS BLOG

JUST CLICK HERE FOR ADD MY FB AND TWITTER :)   

//super awesome !
ME


Name : FARAH HANI
Nicknames : FARAH ,HANI,RARA,ARA
Birthday : 23 JANUARY 1995
State : JOHOR
Status : -

ABOUT ME;
#AKU MEMANG SENGAJA TAK NAK DELETE POST LAMA-2 BIAR LAH JADI KENANGAN MASA AKU GILA-GILA DULU HIHIKS~ ☆ GARANG
☆ MANJA
☆ KUAT MERAJUK
☆ SUKA MENANGIS UTK HAL YANG REMEH
☆ LOVE FAST FOOD
CHAT

>



today~

grrrr~ arinieyh smpai 3 umah owg kawen aq g...tp aq mkn kt 2 umah je...aq wase smpai nk muntah dgn nasi minyak~ blurr~ wuuLKkkk~zzz..
pergh~ gilak~ hary nieyh aq tgk aq sowang pkai bju merah pekat~ grr~ owg sume aneh tgk aq dgn ma aq..dye sume tnye kiteowg dri mne.~ wuUU~..cuN sgt kah?ahahha ehh~ prasan lak~ haisz..choY~hahhaah then lps balek td aq trus on9...
hahaha lps aq on9 aq bukak you tube..kowang tahu aq cari ape?hahah
aq cari maharaja lawak~ bahhaha! alahai~ aq shuke jozan oke <3 gile!! lagi2 yg prsembahan minggu ke 8~ hotak ah..lawak nak maty doe! aq ktawe cm giler sowang2 dlm bilik~ ahahaha!! choy lhhaaa!!
then wktu mlm~ aq dok dgn ma aq ..aq tunjuk yg maharaja lawak yg ke 8 jozan nyer..ma aq puns same ktawe~ kite owg repeat 3 kali...ktawe huha huha.. klakar gile ah wa kate~ haha!! tgk ulang2 puns ta bosan doh~
then time aq tgk af (first time sbb aq mmg ta minat yg musim kali nieyh nyer) aq tgk adew owg dtg..ma aq tnye spe.?aq kate ta knl~ hahaha!! adew ke patut~ upenyer sdare aq dri singapore~ cehh aq nieyh~ sdare puns ta knl~ haperr lha~ zzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz