ONLINE USERS ON THIS BLOG

JUST CLICK HERE FOR ADD MY FB AND TWITTER :)   

//super awesome !
ME


Name : FARAH HANI
Nicknames : FARAH ,HANI,RARA,ARA
Birthday : 23 JANUARY 1995
State : JOHOR
Status : -

ABOUT ME;
#AKU MEMANG SENGAJA TAK NAK DELETE POST LAMA-2 BIAR LAH JADI KENANGAN MASA AKU GILA-GILA DULU HIHIKS~ ☆ GARANG
☆ MANJA
☆ KUAT MERAJUK
☆ SUKA MENANGIS UTK HAL YANG REMEH
☆ LOVE FAST FOOD
CHAT

>



sialL!!

cmni cter nyer...aq balek tusyen abg aq amik..then aq na giy fotostet~ sblum tuw aq balek umah dlu n makan~ da siap sume aq n abg aq puns kuar... smpai kat kdai fotostet cine cilaker haram sial jadah nie.aq mmg ta rety fotostet...aq da ckp at dye yg cm babi gemok na mmpos nieyh..then dye kate "awk yg nak fotostet apesal lak sy yg kne tolong awk fotostet" perghH~! aq nyrap da... then..aq trslah tekan fotostet tuw agak nyer smpai 9 copy bnder yg sme... lagy aq nyirap..dye siap ktawe kan aq n soh aq byar..cilaker babi tol dye...then smpai sewinggt aq kne byar.. mmg lha aq ta kesah stakat singgit..tp prangai dye n pembaziran..aq na wtpe smpai 9 copy bnde yg sme... na aq suap dalam mulut dye cm cm haram tu?
then akibat kegeraman melampaui batas.masuk jer kerete aq terus nanges.. abg aq tnye2.. then aq ckp larhs hal yg betul..dye turun kerete dgn aq,dye marah amoi n apek tuw..dasyat seyH~ tabik abg aq..:) apek tuw da marah marah..aq aq maki maki..mmg kuat giler sore apek haram jadah tu..aq nanges jer..kat sejam da aq nanges..~ sial nyer apek..then papa call phone aq..aq ta prasan..then papa call abg aq..dyeowg ckps pasal hal nieyh~ haiszz
=.="