ONLINE USERS ON THIS BLOG

JUST CLICK HERE FOR ADD MY FB AND TWITTER :)   

//super awesome !
ME


Name : FARAH HANI
Nicknames : FARAH ,HANI,RARA,ARA
Birthday : 23 JANUARY 1995
State : JOHOR
Status : -

ABOUT ME;
#AKU MEMANG SENGAJA TAK NAK DELETE POST LAMA-2 BIAR LAH JADI KENANGAN MASA AKU GILA-GILA DULU HIHIKS~ ☆ GARANG
☆ MANJA
☆ KUAT MERAJUK
☆ SUKA MENANGIS UTK HAL YANG REMEH
☆ LOVE FAST FOOD
CHAT

>



serabut otak aq~ :(

huH~ siyes da 2 hary aq wase trganggu gile2...depress giler !!
asal kowang wt gni!! aq ta lupe lhaa.~noya puns tahu oke..
fine ah..kaw na majok shuke aty kaw..aq mls lha..aq da call bnyk kali... msj pun..then kaw yg ta rply.. then kaw kate kaw lupe aq an? sdeyh sial~ kaw yg da lupe aq..aq dgr kaw pun tanak dgr name aq agy kan?oke~ kaw ta pyh lha amik tahu da... aq redha jer.,,aq syg kaw...tp kaw buat gni...aq touching gile bile cmni..go on lha kalo kaw wase sikap kaw cmtu lebeyh baek.. huH~ kalo kaw btul kwn aq yg slame nieyh aq knal...kaw pepandai ah msj aq kt no 017 aq.. aq x bg arvin da no aq.. x jadi.. so kputusan kt tngan kaw...huH~