ONLINE USERS ON THIS BLOG

JUST CLICK HERE FOR ADD MY FB AND TWITTER :)   

//super awesome !
ME


Name : FARAH HANI
Nicknames : FARAH ,HANI,RARA,ARA
Birthday : 23 JANUARY 1995
State : JOHOR
Status : -

ABOUT ME;
#AKU MEMANG SENGAJA TAK NAK DELETE POST LAMA-2 BIAR LAH JADI KENANGAN MASA AKU GILA-GILA DULU HIHIKS~ ☆ GARANG
☆ MANJA
☆ KUAT MERAJUK
☆ SUKA MENANGIS UTK HAL YANG REMEH
☆ LOVE FAST FOOD
CHAT

>



school~

kuikuikui~hary nieyh adew raptai sblum sukan sebenar...woahH! yg ta trlibat sume kne pkai bju school~ perghH~ mmg best! kite owg kne turun padang pkai bju kurung..masyukkK! smpai pkl 9.30 kowt? hahaha btw...na tahu ta? tanak? tanak suda..jgn bce..aq tetap na bgthu! haha! aq nyer kelas iaitu
4AC
mendapat takziah kerana kelas paling kotor~ pergh~ gilak lhaaa~! haahaha then abesh jer raptai tuw aq sapu 1 kelas..mmg habuk penuh...tp tadew ah kotor puns...just tade hiasan...then kami selaku "3F" ditugaskan menceriakan kelas..aq da beli sugar paper...da buat...yang kaco nyer...dakwat ink sekat lak... aishh~ na aje aq mncarot~ hahaa..pa aq meeting...then aq balek dgn ma aq pkl 4.30.. balek tuw jer aq suh ma brhenti at kedai sbb na beli pembalut na hias kelas~ hohoh...utk pmbalut sje 10wnggt.
ceh~ nnt aq claim~
lepas wktu balek school pkl 1.05 min aq lepak dgn fatin n faz..then da mkn sume then wt kje school. rajin seyh aq skrg nie...wt kje slalu siap awal2..ha3..gilakz~

then malam nieyh tusyen...ha..noya bnyk gosip dye cter..hahaha dye kate dye cm da jd owg MDS da sbb kje kutip buku aq..rawr~ hehe~ :P
hooO~