ONLINE USERS ON THIS BLOG

JUST CLICK HERE FOR ADD MY FB AND TWITTER :)   

//super awesome !
ME


Name : FARAH HANI
Nicknames : FARAH ,HANI,RARA,ARA
Birthday : 23 JANUARY 1995
State : JOHOR
Status : -

ABOUT ME;
#AKU MEMANG SENGAJA TAK NAK DELETE POST LAMA-2 BIAR LAH JADI KENANGAN MASA AKU GILA-GILA DULU HIHIKS~ ☆ GARANG
☆ MANJA
☆ KUAT MERAJUK
☆ SUKA MENANGIS UTK HAL YANG REMEH
☆ LOVE FAST FOOD
CHAT

>



New school~ new enviroment~ new attitude~new friends~ new class~

Oho…setibe nyer aq di school baru…sume pndang~ grr~ tp sume dax dye senyum~ bgus..tade ah teruk sgt school yg dilabel kn gangster sgt nieyh..aq beratur td dgn dax cine ..classmate baru..nme dye li lin..dye pramah giler larhs..then time bratur adew sowing pngawas tnye aq dri school mne…upenyer pengawas tuw puns same class… 4ac. Then aq sembang2..aq tnye adew kew tmpat dduk utk aq..dyeowg kate jgn wisau~adew sje..~

Then time na jln g naek blog sekumpulan jantan mngaco aq..haisz..ta tenteram aq ler.~ berambus bole taaa!! Time nieyh aq tgh jln dgn li lin (dax cine)..then kiteowg naek class~ woah!! Gilee…blog aq paling blakang… kelas aq dgn padang dekat giler lhaa~ then tetibe pkl 1015 loceng bunyi~ lol~ upenyer latihan kebakaran… rehat school sni pkl 10.25. zzzzzzzzzz akibatadew latihan kebakaran kiteowg rehat pkl 11.25-11.45..fulamakkk~ aq kate an~ lapa gileeee~wase na mkn abg2 bombe.haisz.

then da nk naek rehat aq g bilik guru..hantar kad2 laporan daripada school lame aq..heee~then naek tuw wktu agame…grr~ ustazah soh aq perkenal kn dri.. then dye buka soalan supaya dyeowg tnye aq..perghH~ mcm2 soalan~aq pning2..smpai tnye psl nk fb~ then ustazah kate..fb nieyh private…kalo nak dtg mnx sndri..ustazah nieyh baek woaahH~then dyeowg bincang mid year exam nyer…tetibe dye soh aq bgun… dye tnye ustazah mne yg ajar kt school lame..aq pun ckp ustazah suria..dye kate msty ustazah surina ajar bagus..then.. dye kate terang kn maksud khurafat dan syirik.. woahH~ dgn bangge nyr aq puns jwab~ nasib baek btul~ hihihihi..hebat2..

Then td kt tusyen adew gak budak paduka same tusyen dgn aq… dye kate kwn dye kasturi kate muke aq comel n chntek?grr~ hahaha! Aneh2 jerr~

Hohohohoho nieyh sje larhs kisah aq hary pertama at new school~ harap hary2 akan datang seperti nieyh juga..

To all my old fren :

Anis: aq sygs kaw more2..takan lupe kaw lhaa~ heee~

Mien: hahaha aq wndu mulut becok kaw yg bising2 ..~

Noya: zzz..wndu nk dgr mulut laser kaw..hahaaha

Cimet: heee~ mish u giler.. kaw jgn buat mnde bukan2 agy taw..~

Oho~ yg about fasion kowang aja tuw..ta dibenarkan at this school lha sygs~..

Kaw thu apew peraturan nyer?hhaahhaha~ aq glabah jer an~

Peraturannyer ade lah~~~~~ SUME PLAJAR PREMPUAN PERLU LIPAT TUDUNG
oke?heee~

kowang nieyh~ ajar aq ajaran sesat lha~ mereng towl


nieyh wktu mlm~

Sharil Dzakirin mnyakitkan haty sjee~ zz tah apew mimpi Amir Garcia dye wt single~ gagaga tp aq thu ,,,nnt bberape hary adew gurl len ganti~ haha