ONLINE USERS ON THIS BLOG

JUST CLICK HERE FOR ADD MY FB AND TWITTER :)   

//super awesome !
ME


Name : FARAH HANI
Nicknames : FARAH ,HANI,RARA,ARA
Birthday : 23 JANUARY 1995
State : JOHOR
Status : -

ABOUT ME;
#AKU MEMANG SENGAJA TAK NAK DELETE POST LAMA-2 BIAR LAH JADI KENANGAN MASA AKU GILA-GILA DULU HIHIKS~ ☆ GARANG
☆ MANJA
☆ KUAT MERAJUK
☆ SUKA MENANGIS UTK HAL YANG REMEH
☆ LOVE FAST FOOD
CHAT

>



lense buat gile~~ aq takowt!

hahaha oke smlm aq g mlake~ zzzz~
then da mkn sume kteowg pagy taman seribu bunga..
woah~ chantek gile babies aq kate kt sne..walaoweyh~ mmg chantek ..suasane dye cm kt luar ngare lol~.huaaa~ mmg chatek...terbaekkK~!!
kalo ikut laluan betul mkn mase kt sejam kowt~ zzzz..ee taleyh lupe... mmg chantek seyh~
then g jusco~ auntie aq dri kl puns join ~da mkn2 sume then g kt laluan yg sesak tu..yg kt bangunan merah uw..yg rmai owg jual kebaya n rmai owg naek beca~ zz
hujan rintik2.. grrr~ then lps g situ kite owg jln patah balek g lalu area balai polis dye ikowt jln atas..da jln2 tetibe jumpe mcd dataran phlawan~ hoh~ trus msuk shopping lha kan~ apebila mama aq n auntie aq da gabung mmg lame lha shopping.. dlm 1 kdai baju kt 3 jam~ rawr~ aq da buhsan~ then adeq sdare aq ajak aq beli ice cream mcd ..~ hahah aq ikowt ah~ then aq beli sundae chocolate,, slalu aq beli strawberry~ zzzzzzzzzz... dye beli yg banana apew tah~
then da abesh tawaf 1 dataran uw kteowg shoot to ikan bakar kt sungai duyung.. ha~ kt sini larhs bermule segala nyer titik hitam. woah~ titik hitam kah? mmg lha! gile~ tetibe mate aq merah~ rupenyer aq da pkai lense 15 jam~ gile ta? then auntie aq soh bukak~ naseb dye puns jnis pkai lense,,, dye bg aq ubat titik dlm mate...grrr~ aq nyer mate da merah giler trus bukak lense dpan2 owg rmai~ pergh~ then dlm krete aq tetibe selsema~ aq kate mmg azab gile lha~ then aq na tdo taleyh sgt..mate sakit...then smpai umah aq taleyh tgk chaye.. aq taleyh nmpak ape2..nmpak puns kabur.. mate blah kanan aq prob~ aq tkr baju n mandy sume aq ta bukak lmpu~ grrr~ ta aq ta takowt lak~ aneh~hahaha..then aq nanges2 call buu~ buu soh aq rilex2..dye wt lawak bodo dye uw lha~ then aq nk tdo.~ aq trjage pkl 3 pagy..mate aq meleleh air mate..zzz.. aq call buu~ buu lak jnis ta tdo~ dye pjuk2 aq..hee~ sygs kaw gile~ then aq na tdo..
pagy uw aq bgun, mate aq saket agy..aq bgun dlm pkl 8 kowt? tah ta sure..perghH~ aq breakfast sengsare gile lha..sbb aq chaye matehari~ grr..then pas tu aq tdo smpai 2 ptg... aq bgun uw mcm okeyh sikit... dlm pkl 4 lbeyh aq call buu~ buu tgh tdo.. aq happy sgt mate aq da hampir oke~ dye kate bgus lhaa~ then mase pusing2 kg n beli mkn td mama bwak kte sport sbb open roof..dye soh aq pkai spek mate sbb takowt bnde masuk ~ pergghH~ aq kate ah dunie suram jer~ gagaga haisz~ then mlm nieyh mase aq taip blog nieyh..mate aq otw baekk! woahH~! aq shuker...shuker sanad! eheheh~ tp still saket agy lha~ zzz~
SUMPAH TANAK PKAI LENSE AGY~ ZZZ..TAMAWWWW!!