ONLINE USERS ON THIS BLOG

JUST CLICK HERE FOR ADD MY FB AND TWITTER :)   

//super awesome !
ME


Name : FARAH HANI
Nicknames : FARAH ,HANI,RARA,ARA
Birthday : 23 JANUARY 1995
State : JOHOR
Status : -

ABOUT ME;
#AKU MEMANG SENGAJA TAK NAK DELETE POST LAMA-2 BIAR LAH JADI KENANGAN MASA AKU GILA-GILA DULU HIHIKS~ ☆ GARANG
☆ MANJA
☆ KUAT MERAJUK
☆ SUKA MENANGIS UTK HAL YANG REMEH
☆ LOVE FAST FOOD
CHAT

>



huhui~

ok ari esok 21 jun aq kne wakil umah sukan hijau utk acara rejam lembing, lontar pluru(tangan aq da saket), and lempar cakera..Lol~ aq da practice kt umah td... mmg penat... td mse at school puns aq da practice :)..
hahaha msty kowang pelik kan cm ner alatan sumer tuw adew kt umah aq utk aq practice?
hahaha papa aq nieyh apew jer yg aq masuk msty dye beli kan...supportive gilak ah~ i love u papa...ta ketinggalan juga kepada mama.. mama janji mahu beli kan archery.. tapi ttaw lol bile..tunggu aq practice kt school btul2 dlu lhaa,,, aq puns adew call ex internasional coach dye...very supportive coach .. mase aq call dye aq panggil sir michael~ omg..dye sgt ramah...dye owg cine...tp mmg lancar dye ckp bahasa malaysia.. sanad bgus..
dye kate kalo dtg kl...jumpe dye..omg? hhahaha insyaallah~
huhu..esok acara melempar cakera..zzzz...tired lol~ jap agy adew tusyen smpai 10.15..
heee mish me luck okay guys? <3 u all~