ONLINE USERS ON THIS BLOG

JUST CLICK HERE FOR ADD MY FB AND TWITTER :)   

//super awesome !
ME


Name : FARAH HANI
Nicknames : FARAH ,HANI,RARA,ARA
Birthday : 23 JANUARY 1995
State : JOHOR
Status : -

ABOUT ME;
#AKU MEMANG SENGAJA TAK NAK DELETE POST LAMA-2 BIAR LAH JADI KENANGAN MASA AKU GILA-GILA DULU HIHIKS~ ☆ GARANG
☆ MANJA
☆ KUAT MERAJUK
☆ SUKA MENANGIS UTK HAL YANG REMEH
☆ LOVE FAST FOOD
CHAT

>



HUH~ SUSAH~

Aq ta pham lha kaw weyh…aq bkn lupe kowang…aq cume bz..about yg aq tanak pkai no tuw…jgn lha trase..arvin yg nk sgt no tuw…agy puns tuw jer slah satu care aq nk lupekn amir..kowang npe ta pham? Noya n cimet jer pham..

aq wase sdeyh siot bile aq bce kt fb kaw..kaw kate aq lupe kaw…hotak kaw…weyh kalo aq lupe an…aq mmg sumpah xbg msj2 aww..yelarhs2..aq ta tkr no…tp apew effect nyer?aq tgk kaw sndri tar ply msj aq…apew cer? Na aq kate lak yg kaw puns da lupe aq?adew ker kaw msj aq.. tade langsung~

Aq dgr kaw puns da mls na thu psl aq an?

Go on ler…aq tetap aq yg dlu..aq tap nah lha nk lupe member2… muke kowang trpampang kt fail aq ,loL~..psl kowang puns aq adew cter kt kwn2 aq at sne..kowang ta pyh wisau lha,,,,..tp na buat cmner,,,engkaw kate da mls nk tahu psl aq an..aq tade hak na haling..mungkin kaw adew kwn laen an>?then oleh tuw kaw puns ckp mls nk tahu psl aq da an~

Huh..da ur mls aq na pkir.. sdeyh aq sial bile kne cmni..ta sangke..go on larhs.. ta kesah kalo kaw lpe an aq da..huh~ :'(

TA SANGKA DLM MASE 3 HARY KAW PUNS LUPE AQ DA~