ONLINE USERS ON THIS BLOG

JUST CLICK HERE FOR ADD MY FB AND TWITTER :)   

//super awesome !
ME


Name : FARAH HANI
Nicknames : FARAH ,HANI,RARA,ARA
Birthday : 23 JANUARY 1995
State : JOHOR
Status : -

ABOUT ME;
#AKU MEMANG SENGAJA TAK NAK DELETE POST LAMA-2 BIAR LAH JADI KENANGAN MASA AKU GILA-GILA DULU HIHIKS~ ☆ GARANG
☆ MANJA
☆ KUAT MERAJUK
☆ SUKA MENANGIS UTK HAL YANG REMEH
☆ LOVE FAST FOOD
CHAT

>



heee

woahH~ ase ari jumaat aritu balek jer school abg aq puns smpai umah..then siap2 dalam pkl 6 tuw brtolak ke kl.. then ari sabtu pergi ke kemaman .terengganu~ aww~ giy noeyh sbb ntar abg aq...kite owg tdow kt homestay hotel area kemaman~ woahHH~ then jalan2 ...aq mls na taip... aq bru smpai umah nieyh pkl 8 mlm ,ahad//arghH! esok school~@ mlsss~