ONLINE USERS ON THIS BLOG

JUST CLICK HERE FOR ADD MY FB AND TWITTER :)   

//super awesome !
ME


Name : FARAH HANI
Nicknames : FARAH ,HANI,RARA,ARA
Birthday : 23 JANUARY 1995
State : JOHOR
Status : -

ABOUT ME;
#AKU MEMANG SENGAJA TAK NAK DELETE POST LAMA-2 BIAR LAH JADI KENANGAN MASA AKU GILA-GILA DULU HIHIKS~ ☆ GARANG
☆ MANJA
☆ KUAT MERAJUK
☆ SUKA MENANGIS UTK HAL YANG REMEH
☆ LOVE FAST FOOD
CHAT

>



Hary yg sgt memenatkan~

Oho~ hello~ aq sbnarny mls na update blog sbb trsangat lha penat an~ zzz..nieyh puns aq menaip mase otw back dlm kerete…nk smpai umah agy 3 jam~ so bek aq menaipkan~ jap agy aq trus tdo..aq na publish blog nieyh puns taleyh sbb tade internet~ soo bile adew internet bru blog aq yg nieyh akan dipublish~ lalala~ oke ..aq nkk merepek nieyh~ oke..? anda oke anda bace..ta ok jgn bce..takowt tekanan jiwa plak?hahhaaha sadis2..

Oke first da siap sume kteowg nyer destinasi I-CITY shah alam~ oke spe2 yg ttaw uw tempat nieyh yg adew lampu2 kt pokok wktu mlm..alarhs..tempat nie popular..takan ttaw kowt? Hehe~ tp sebelum tuw kteowg g mkn dlu~ first nk g mkn kfc but auntie aq kate dye pnah giy restoran nieyh~ under owg klate..woaH~ sdap jugee..hehhe tahu ta>?tatawkan~ sowing pekerja dye mmg sebijik cm zizan raja lawak! perghH~ aq kate~ haisz…hahaha auntie aq puns kate same cm zizan~ then ta alih2 dye ckp2 dgn auntie aq dye merepek name zizan raja lawak~ hahaaaha aq heran2 je wase..yg haiqal(adeq sdare aq) nieyh kate jgn2 adeq zizan..hahahah~ taleyh blha~

Oke lps mkn ..kami melencong ke tempat laen..pergi butik tudung~ zzz…first butik tu eksklusif..then g butik fareeda..woah~ ha>tataw butik fareeda kah>?oke butik nieyh pnah kuar tv sbb owner dye design laki bini..bini dye mmg lawa gile aq kate..cm arab2 gitu~ hee~ butik fareeda nieyh gak dpt title tudung eksklusif di malaysia.he.. ape lagy~ membeli~ tp aq ta beli~ zz..tah aq ta mnat sgt design dye.. agagagag~ tah pape aq nieyh~ zz

Oke lps tuw bru kami shoot to I-CITY ..woah~ kteowg git dlm pkl 3~aq kt sni mmg serunuk gile ~sume masuk kne byar 50 wnggt sje~sbb 5 owg~ kite owg msuk snowalk~ ~huu gile..auntie aq yg slalu giy luar negare puns kate sni besh~hahaha tp mmg seronok~ wase na beku aq…tp dye mmg bg jacket yg khas cm owg kat dlm snow~ then dye kne sewa kasut..pergh~ giler ah~ kt dlm nieyh licin gile + sejuk gile..smpai tangan aq kebas..lol~ mmg ssejuk gile ~sure serunuk kalo kowang giy..mmg luas tempat nieyh..mmg suasana overseas lha~

Then jam mnunujukkan pkl 6.30..kami puns pulang ke rumah auntie aq. Da kemas2 barang na pulang umah.lps solat sume ,tp ta trus balek…gi ioi mall puchong. Smpai jer kami lom mkn mlm~ kami msuk n mkn pizzahut~ grr~ ha~ kt sni mmg lha aq stengah giler` adew ke patut sowing abg kje pizza nieyh cm muke amir~ name dye azim~ zzzzzzzzzz adew kew dye jugak layan n amik order..aq pandang jer abg nieyh..dye tahu aq pandang dye..dye pandang aq balek~ hahah~ adoyai~ funny2..aq pkir aq dpt lupakn kaw dgn aq lari cmni~ tp upenyer ade makhluk agy mirip cm kamu~haisz..mmg choy larhs~ then lps mkn papa beli yg utk print pix sje canon nyer.lawa2..heee~

Da lha~ aq penad niyh taip dlm kerete.. mybe esok aq bru publish…tp~ esok aq adew tusyen~ hm~ penad lha~ haisz~ suda tamat larhs cuti aq utk cuti 2 weeks nieyh~aq tusyen smpai ahad nieyh~zzz.isnin? sanggupker aq hadapi~ huh~ wase na nanges..selamat tinggal school lame.. n selamat dtg school baru..~ selamat tinggal kawan..aq takan lupe kn kowang..jgn wisaw okeyh sygs?