ONLINE USERS ON THIS BLOG

JUST CLICK HERE FOR ADD MY FB AND TWITTER :)   

//super awesome !
ME


Name : FARAH HANI
Nicknames : FARAH ,HANI,RARA,ARA
Birthday : 23 JANUARY 1995
State : JOHOR
Status : -

ABOUT ME;
#AKU MEMANG SENGAJA TAK NAK DELETE POST LAMA-2 BIAR LAH JADI KENANGAN MASA AKU GILA-GILA DULU HIHIKS~ ☆ GARANG
☆ MANJA
☆ KUAT MERAJUK
☆ SUKA MENANGIS UTK HAL YANG REMEH
☆ LOVE FAST FOOD
CHAT

>



Hary yg gile dlm sejarah hidup aq~

huH~ na nanges sje aq wase…zzz..lemah tol aq nieyh..kje aq nanges nanges n nanges~ zzzzz

grrrr~ oke story psl smlm~ zzz…kowang bole bayang kan x penad nyer aq cm giler ~

aq tusyen dari pkl 9.00-11 pg..then 11.00 -1.00 ptg..then 3.00-5.00 ptg..then 5.00-7.00 mlm..then 8.15-10.15mlm.~!

what the hell like that! Serius aq fed up gile babi! 1 ary tusyen! Blajar3!! Eyh hello! Pa.. I need a rest..can u understand me..? how could u say to me that I never understand u? huh! Wth!

Aq just kate aq na balek umah pkl 7.00 tuw..sbb adew wktu kosong 1 jam 15 min..dye mara lak~ zzzzzzzzz~ tetibe jer~ then mama call..aq nanges kt mama~ mama kate..tamaw buat muke..nnt pa agy mara…

Tp~ aq kn degil~ aq buat jer muke.~huH~ aq mmg saket haty gile2.. tataw npe..aq mmg geram smpai skrg nieyh~ zzzzzz… tp aq tetibe wase kesian gak puns ade.. zzzzzz …aq jadi stress giler ~ mood aq very down~ down giler2… huh~ suck situation cmni lha!!