ONLINE USERS ON THIS BLOG

JUST CLICK HERE FOR ADD MY FB AND TWITTER :)   

//super awesome !
ME


Name : FARAH HANI
Nicknames : FARAH ,HANI,RARA,ARA
Birthday : 23 JANUARY 1995
State : JOHOR
Status : -

ABOUT ME;
#AKU MEMANG SENGAJA TAK NAK DELETE POST LAMA-2 BIAR LAH JADI KENANGAN MASA AKU GILA-GILA DULU HIHIKS~ ☆ GARANG
☆ MANJA
☆ KUAT MERAJUK
☆ SUKA MENANGIS UTK HAL YANG REMEH
☆ LOVE FAST FOOD
CHAT

>



HAISZ

fa
3:25pm
YE?
knangan ngan fra smpai skrng fndy xleh luppe kn
:(
ZZZZZZZZZZZ
JGN CKP LAGY
iye
fara dah lupe ea,.?/
:(
X
pdahal fndy dah dapat pngganti fara d sni
py tetap jhe fndy xleh lupe kn fra
:(
ZZZZZZZ PERGY JER
fndy cobe pegi [py xleh
fndy msih syng fara kyak dulu
ZZZZZZZ
LUPEKN SJE
sssssssssssssssss
xleh
ZZZZZZZZ
sssssss
fara yg istimewe dlm hdup fndy
:(
XDER LAH
ye fa
X
fndy sllu crite kn fara ngan mkwe fndy kat sini
NPE?
die sllu marah kalo fndy crite tntang fara
die cmburu
HAHA
MNE FB DYE.
hahah
?
kmi tak najk buat reletion
hubungan tnpa status
NPE>MNE FB DYE
die x scantik fara n smaniesz fara kok

yg jelas fndy syng kn fara d bnding kn die
haha
HAHHAA DAH TU NPE TRIMA DYE?
sje2 jhe
KCIAN DYE