ONLINE USERS ON THIS BLOG

JUST CLICK HERE FOR ADD MY FB AND TWITTER :)   

//super awesome !
ME


Name : FARAH HANI
Nicknames : FARAH ,HANI,RARA,ARA
Birthday : 23 JANUARY 1995
State : JOHOR
Status : -

ABOUT ME;
#AKU MEMANG SENGAJA TAK NAK DELETE POST LAMA-2 BIAR LAH JADI KENANGAN MASA AKU GILA-GILA DULU HIHIKS~ ☆ GARANG
☆ MANJA
☆ KUAT MERAJUK
☆ SUKA MENANGIS UTK HAL YANG REMEH
☆ LOVE FAST FOOD
CHAT

>



haisz ~ pening~

woah~ keheningan mlm membangun kan aq..walau pn aq ta trlelap..jam mnunjukkan 3.19 AM .
blurr~ npe aq msih taleyh lelapkn mate aq?susah sgt kew na tdo wahai cik farah~ grr~ mcm2 aq fkir sbnarnyer..smpai taleyh tdo...tolong larhs masalah nieyh pergi..jgn kaco idup aq...haisz... msty adew plbagai masalah perlu aq harungi~ grr~ choy btol lhaaa~.huh~stakat nieyh saje ah~ aq tataw na tulis aq...yg kes dgn buu da settle~ masing2 ta tdo agy~ hahah~ bgus~
grr~ arinieyh aq tdo pkl 5.30 pagy~ omg~ gile ta? grr~ zaki(snap) yg teman~
wc pepagy~ eheehe~ choY~
sweet larhs gilee kamu men gitar~ cair haty beb~
nieyh dye tgh nyanyi lagu yuna-dan sbenarnya~

hahaha~

wuU~ thnx nyanyi lagu unintended :)
sweet gile larhs sygs~ haiszzz..wase na nanges smlm dgr lagu nieyh~ grrr~

nieyh time kamu nyanyi lagu semua tentang kita by peterpan~
hahaha grr serunuk giler~then dye cipta lagu dgn aq..hahah~ klakar larhs u~
haiyoo~ apew yg aq taip dye buat lagu~ u promise me ha u buat lagu~? grr~ hahaha~

*slame nieyh i kate u bajet u~ hahah sorry~ miahaha~