ONLINE USERS ON THIS BLOG

JUST CLICK HERE FOR ADD MY FB AND TWITTER :)   

//super awesome !
ME


Name : FARAH HANI
Nicknames : FARAH ,HANI,RARA,ARA
Birthday : 23 JANUARY 1995
State : JOHOR
Status : -

ABOUT ME;
#AKU MEMANG SENGAJA TAK NAK DELETE POST LAMA-2 BIAR LAH JADI KENANGAN MASA AKU GILA-GILA DULU HIHIKS~ ☆ GARANG
☆ MANJA
☆ KUAT MERAJUK
☆ SUKA MENANGIS UTK HAL YANG REMEH
☆ LOVE FAST FOOD
CHAT

>



hahah~

giler ta giler..hary nieyh 1 hary tade eletrik kt school~! aq cm giler panas~~!! wktu agame td aq tdo3..smpai ustazah suwuh fatin kjut aq dgn faz..






tadi aq mnjerit jerit cm giler... otak ah..aq sparuh gile sowang2 kt umah//lipan nieyh masuk...aq setengah gile..nasib snap adew~