ONLINE USERS ON THIS BLOG

JUST CLICK HERE FOR ADD MY FB AND TWITTER :)   

//super awesome !
ME


Name : FARAH HANI
Nicknames : FARAH ,HANI,RARA,ARA
Birthday : 23 JANUARY 1995
State : JOHOR
Status : -

ABOUT ME;
#AKU MEMANG SENGAJA TAK NAK DELETE POST LAMA-2 BIAR LAH JADI KENANGAN MASA AKU GILA-GILA DULU HIHIKS~ ☆ GARANG
☆ MANJA
☆ KUAT MERAJUK
☆ SUKA MENANGIS UTK HAL YANG REMEH
☆ LOVE FAST FOOD
CHAT

>



grr~

rawr~ arinieyh sgt memenat kan~
first pegy amik baju walaoweyh..jauh sia~
then gi teman ma byar bil air.. grr~
then giy bank..~ wuu~
then slpas itu pergi khir collection utk cari sample baju pengawas utk school baru~!
omg! pngawas school baru nieyy baju dye warne kuning? grrr~! yekkk~
please larhs..blurr~ warne nyer taleyh blah~..
then after that pergy minum air dgn ma..dye haus sanad..then.....
g balai poliss~ grr~ huaa~gile...rmai abg2 kachak2..huu~ yg urus kan kes mama aq nme dye badrul~ MAK AIII~ KACHAK!! grrr~ dye ktawe sje~ alahai~...ggur jantung~ heeheh~
then da kat sejam lbey...da abesh kes..kteowg g beli kn~ wUU~..
then balek umah aq mkn then tdO~ ahhahaa

mlm~
abg shah da balek~! pergh puas aq cari dye...upenyer dye lupe bgthu aq yg dye giy camping...grr~ how dare you abg~! hahaha puas dye kate sorry~ hahaha its okeyh larhs~
then mlm nieyh tgh gayot pkai skype~ grr..time aq type nieyh puns tgh gayot heee... da kt 1 jam da... dye tanye npe aq happy sgt arini~ heee~ of course sbb abg da balek larhs~ wUUU~ :P abg choY~ aq kate at dye aq MRS SHAHRIZUAN~ hahaha dye shuke gilak~ wohohoho,,dye mnyokong..(shahrizuan tu nme dye lhaa~tuw yg dye shuke) heheh~ :P
opsy~ trcurik pix mse wc ~ hahaha!