ONLINE USERS ON THIS BLOG

JUST CLICK HERE FOR ADD MY FB AND TWITTER :)   

//super awesome !
ME


Name : FARAH HANI
Nicknames : FARAH ,HANI,RARA,ARA
Birthday : 23 JANUARY 1995
State : JOHOR
Status : -

ABOUT ME;
#AKU MEMANG SENGAJA TAK NAK DELETE POST LAMA-2 BIAR LAH JADI KENANGAN MASA AKU GILA-GILA DULU HIHIKS~ ☆ GARANG
☆ MANJA
☆ KUAT MERAJUK
☆ SUKA MENANGIS UTK HAL YANG REMEH
☆ LOVE FAST FOOD
CHAT

>



huhhhhh

wow~ chantek nyer dye..mak aii~ kalah aq nieyh kann~ hahahahaha lancau! hey lu minah.. lu panggil wa bohsia? tengkorak mak bpak kaw la~ aq kuar dgn laki puns ta pnahh~ lu yg kje kne angkot dgn jantan sne sini.. hahaha da longgar erk kaw punyer hah sundal>? placor kaw.. tetibe antar chat cmni~ hahaha tetibe nk off line? omg..lancau kaw... mak bpak kaw mmg ta ajo.. da larhs miskenn~ ehh babi sekor nieyh..bikin aq geram..smpai sejuk tangan aq...haisz.. aq wase kaw placor paling buruk di alam semesta ni.kah3.. gi mmpos..aq tahu kaw akn curik pix aq.. cm kaw curik pix kwn aq dlu.. hahaha lahanat,,aq tawu kaw hodoh.. aq nieyh tade ah chantek mne pun... tapi aq sdar diri..bkn cm kaw..curik2 pic owg..weyh fuck u~ opsy..lupe,,,,da rmai owg fuck kaw..nnt hiv lark..hahahah!! ohohoh...mmg lu betine sundal...mak lu lahir kan lu tempat pelacoran kan?hahaha tape2...aq pham~ hahaha anak2 terbiar mmg gni perangai..taleyh tgk owg len lbey..sikit2 gado..eh come on~ kaw da larhs dok kampong..gaya gampong.. otak kolot ..! dasar kampong~ haisz..hahhaa saket haty aq.. cibai kaw lhaa~!
hye babi,,,
:)
7:12pm
?
kaw lha.
muke kaw macam pepek,,
?
asal lha kaw?
napew babi,,,??
cri gado ?
kaw lha
takot??
ta skrg nieyh aq ta cri gado~
?
agakz kaw npe?
bitch,,,
kaw larhs
bitch
kaw npe cri gado?
ape slah aq?
kaw kan mem eira babi uwh,,
so?
apew kne mngene?
soo
cakap kat babi uwh,,jgn jd bohsia,,
macam kaw,,,
kaw ape hal?
aq wase kaw bohsia..
hahah!
da2..aq tanak gado~blah2
kaw pelacor,,,
kaw la placor
Intan is offline.

7.51 p.m
haha serunuk sje aq nmpak relation kat page amir ~ grr~ chantek awex aagagagagga~amir kate kwn? gurl tu kate pkwe?haaa..mne satu~ ceh~ w/e larhs.
aq sanad buhsan mlm nieyh smpai tataw nk wtpe..nk msj owg..kdit tade..aiyoo~ mama janji na kuar! tp ta puns! buhsan! aq tgh majok dgn dye! humM~ annoying~ semua sameeeeeee! aq bosan thu! npe tade yg tahu!