ONLINE USERS ON THIS BLOG

JUST CLICK HERE FOR ADD MY FB AND TWITTER :)   

//super awesome !
ME


Name : FARAH HANI
Nicknames : FARAH ,HANI,RARA,ARA
Birthday : 23 JANUARY 1995
State : JOHOR
Status : -

ABOUT ME;
#AKU MEMANG SENGAJA TAK NAK DELETE POST LAMA-2 BIAR LAH JADI KENANGAN MASA AKU GILA-GILA DULU HIHIKS~ ☆ GARANG
☆ MANJA
☆ KUAT MERAJUK
☆ SUKA MENANGIS UTK HAL YANG REMEH
☆ LOVE FAST FOOD
CHAT

>



winK~

Okay seperti yang dijanjikan mama…arini beli baju~ okeyh bukan sebarang baju.

.hahaha baju jubah okay? Hahahaha walaoweyh.

Can u imagine how that I look in wwearing jubah? Grr~

Hahaha okeyh masuk sje butik nieyh…..

aq trpandang 1 jubah merah pekat,..

Woah~ I fallin love with this jubah~ rawr~ chantek~ aq shuke wrne merah~

Love love love~

Wink` then aq da cube chantek sje.. ikut potongan n labuh same..

snang aq pkai jubah sbb aq jnis tinggi.. btol2 kne nyer… ta labuh ta singkat.great~!

hahaha sorry srabai nk maty aq nieyh~ hahaha

Harge dye hampir 300~ dpt bpe tah diskaun~

Wuu~ eh~ mama ..kate na beli kn aq..tp dye puns beli~ wee~ anak ,mama ,same sjee~ hahaha!

sempat agy amik pix hahaha