ONLINE USERS ON THIS BLOG

JUST CLICK HERE FOR ADD MY FB AND TWITTER :)   

//super awesome !
ME


Name : FARAH HANI
Nicknames : FARAH ,HANI,RARA,ARA
Birthday : 23 JANUARY 1995
State : JOHOR
Status : -

ABOUT ME;
#AKU MEMANG SENGAJA TAK NAK DELETE POST LAMA-2 BIAR LAH JADI KENANGAN MASA AKU GILA-GILA DULU HIHIKS~ ☆ GARANG
☆ MANJA
☆ KUAT MERAJUK
☆ SUKA MENANGIS UTK HAL YANG REMEH
☆ LOVE FAST FOOD
CHAT

>



Wahaahhaha~


5.30 pagi..

Hahhaaha apew mimpi wa bgun awal cmnieh? Walaoweyh…then tah cmner aq buleyh g msj buu~

Eehhh giler larhs aq nieyh…then sesuatu yg aq ta duga ialah………….

Buu pun ta tdow! Dye rply msj aq! Hahaha! Serunuk oke~

Then msj2 ..msj dan msj… aq soh buu tgk blog nieyh…aq bole trtdow…hahaha time tu dye mnx link blog nieh~

Ehh ape ke bangang nyer kaw buU~ punyer senang link blog aq..haisz..mmg sengal kaw nieyh?

Cbe hafal~

F a r a h h u n n y m o r e . b l o g s p o t . c o m

Hahahhaha~ erk?wase cm aq ajo budak tadika cacat~ sbb jadah senang nieyh puns kaw taleyh hafal kah? Wakaakaka~

Then pkl 7.22 pagi msj balek~ hhahahaha setelah aq trbgun dri tdur..~ woah~

Lps aq breakfast aq trus call dye..hahaha dye sibuk tgk vid bola~ haisz…cik abe weyh..bola da abesh..jgn nk dikenang sgt lhaa

Rawr~ aq sumpah touching giler vavi.. kaw kate aq cmni weyh~ mnanges aq ..kaw jaat lha..kalo kaw nk sgt owg yg rety masak cari lha..aq ta kesah..tp ta pyh ah kate aq mcm2 gile.dye kate aq nieyh apew puns taleyh~ aiyoo~ saket jantung aq dgr dher~ :'(

pkl 8 .50 mcd nyer abg puns cmpai~ nieyh muke excited aq na mkn ~


hahahaha~ taleyh blahs muke aquws~ wakakak~ kebulur~

okeyh lps mkn mse utk brangan ..hahahahah nieyh hasil nyer~ aq nk bsuh da jubah nieyh~


^ ats nieyh bajet chantek~ hahahah~time nieyh kt taman dlm umah aq.. :P


hahh
hahhaa muke cm @#$% taleyh blah..time nieyh dlm family library~wee~ aq tade kje..1 umah aq jelajah ariniy~ ehehe~


wahahahaha haa nieyh mse kat dapur..lalala~
ha....blurr~ tembam woah~