ONLINE USERS ON THIS BLOG

JUST CLICK HERE FOR ADD MY FB AND TWITTER :)   

//super awesome !
ME


Name : FARAH HANI
Nicknames : FARAH ,HANI,RARA,ARA
Birthday : 23 JANUARY 1995
State : JOHOR
Status : -

ABOUT ME;
#AKU MEMANG SENGAJA TAK NAK DELETE POST LAMA-2 BIAR LAH JADI KENANGAN MASA AKU GILA-GILA DULU HIHIKS~ ☆ GARANG
☆ MANJA
☆ KUAT MERAJUK
☆ SUKA MENANGIS UTK HAL YANG REMEH
☆ LOVE FAST FOOD
CHAT

>



Waa~ kowang nieyh~

js

uwaa~ kowang~ mnanges aq bce blog kowang..

sob3..ta smpai aty aq nk tinggalkn kowang thu?

Aq syg gegiler arhs~ wuu~

Aq takan larhs lupe at kowang~ aq an sayAng kowang~

EHE~ tamao nanges2..

Nnt biler naek cuty 2 minggu tuw chill taw~ hee~

Aq jher kt school sni sowang2..

Doakn aq ta kne buli~ hehe .

Kalo aq kne buli… aq report at kowang oke darling?

Aq sygs giler geng

F

A

N

C

Y

I will mish u~ aq adew 40 jam jher agy dgn kowang~ J

L kowang jgn lupe aq..

Cimet aq sygs kaw lhaa…kaw jgn sdeyh2..nanges aq bce blog kaw dherr..tamaw larhs..

Anis puns..tamao2..jgn nanges2.. aq tade bukan brerti aq lupe an kowang..

Papa aq kate..hidup nieyh cmni larhs..kne brhijrah.. aq mmg tanak pindah..

Da bpe ribu kali aq kate..aq tanak3 pindah..kowang puns tahu~.

Anis kaw bestfren aq dri form 1 agy..

Kaw owg pertame aq jumpe bile msuk school mnengah~

Aq happy sanad knl dgn kaw..walaupon slalu gado then baek..walau mood kaw kengkadang tade..

L aq msty mish giler sumer tuh~


nieyh anis~bff pertama mse aq secondary school~ ily :(

syg kt kaw larhs yasmin~ walaupuns kaw nieyh kategori kepoh ++ gedik nk mmpos..aq syg gile2 kat kaw..ehe~ <3

nieyh pix mse kite brsame.. nieyh hanye aq ,anis n noya.waktu nieyh yasmin n cimet ta join agY~ ehe~