ONLINE USERS ON THIS BLOG

JUST CLICK HERE FOR ADD MY FB AND TWITTER :)   

//super awesome !
ME


Name : FARAH HANI
Nicknames : FARAH ,HANI,RARA,ARA
Birthday : 23 JANUARY 1995
State : JOHOR
Status : -

ABOUT ME;
#AKU MEMANG SENGAJA TAK NAK DELETE POST LAMA-2 BIAR LAH JADI KENANGAN MASA AKU GILA-GILA DULU HIHIKS~ ☆ GARANG
☆ MANJA
☆ KUAT MERAJUK
☆ SUKA MENANGIS UTK HAL YANG REMEH
☆ LOVE FAST FOOD
CHAT

>



Today story morry~ lalala~

Ohohoh…hua~

Arinie mmg aq mls nk g kenduri kawin~ huuu…da larhs panas…aq mmg mls nk g tmpat2 cm nieyh~ haisz..

Okeyh da siap2 then pegi..n mkn3..

Woah~ adew abg kachak seberang aq..hahaha walaoweyh~! Aq ta pduli pegi mam~

Then blablabla.. smpai ayer hitam at batu phat~ walaoweyh~ 2 hours semate mama nk beli kerepek oke?

Walaoweyh~ hahahahh! Woah~ kat sane mmg sesak gile vavies~

perghH~ kat sne mmg panas tahap cipan nyer laju larhs an~ brpeluh dibuatnyer…naseb baek aq wangi(bajet bgus)..koh3..

then jalan punyer jalan da beli2.. mama beli chipmunk agy~ aritu da beli..nieyh beli yg jantan lark…aritu chipmunk betine.. haisz..mcm2

then sblum uw singgah kt kdai buah~ haa..kt sni ah besh nieyh~

pak cik uw bg aq test mkn buah mangga..mmg manis…walaupuns kulit hijau..

dye dye tnye "manis ta"?

then aq angguk sje..

dye kate anggukan aq uw 10 ribu~ hahaha senyuman puns..aiyoo~ siap gegurau agy dgn aq n mama aq..

aq puas dok ktawe..

dye kate amboi~ tinggi nyer.. walaoweyh~ hakikat..sbb aq agy tinggi dri dye.. wink~

serunuk2…then otw back dlm mase 2 jam tuw aq msj jerk je…jadi boss dok kat blakang sowang2..

walaoweyh… dua2 encet aq pegang dok bz menaip~ koh3..

arini jerl abg shahrizuan da share dgn aq 4 wnggt..hahaha thnx yaw <3

then balek mkn sate kambeng~ bekkk~ hahaha sdap2..i likeee <3

itu sje jerk larhs cter aq..pnad larhs…hahah~