ONLINE USERS ON THIS BLOG

JUST CLICK HERE FOR ADD MY FB AND TWITTER :)   

//super awesome !
ME


Name : FARAH HANI
Nicknames : FARAH ,HANI,RARA,ARA
Birthday : 23 JANUARY 1995
State : JOHOR
Status : -

ABOUT ME;
#AKU MEMANG SENGAJA TAK NAK DELETE POST LAMA-2 BIAR LAH JADI KENANGAN MASA AKU GILA-GILA DULU HIHIKS~ ☆ GARANG
☆ MANJA
☆ KUAT MERAJUK
☆ SUKA MENANGIS UTK HAL YANG REMEH
☆ LOVE FAST FOOD
CHAT

>



shoOpING tIme~ agagaga~

oke arini plan nk gy mlake~ agagagaga~ for what?dont ask me a stupid question~ bahhaha~! of course shopping~

first pergi parkson grand at the store near jusco mlacca~
semata -mata papa cari ini~

iya..tie~ tp! bkn sbarang tie..dia mawu hanya tie merah pekat ..not maroon colour like this=

bahahhaah~ haisz.~penat woo~ kaw owg ingat senang kah nk cari~ woo~ azab2,,
then mase kt the store nyer food court, aq lapar gilee2.. ma aq puns..then aq nk beli mkn aq tgk sorang pompuan nie.. trgedik gedik dgn pkwe dye.. mak oi...terlentok sne..trlentok sni~ perghhh jadah tol semak kan mate aq..kalo muke lawa uw aq leyh trime agy~...nie~ hancur~ kah3..(kenyataan bukan rekaan atau hasad dengki)..
siyes kalo kowang tgk..aduh2.. saket mate aq..nseb pkai lense.. hahaah so dpt menapis sikit mate aq yg real tgk btul2 aksi brmanje2 dyeowg kt public figure..yulkk~ disgusted~! geli weyh...aq mmg gerenti kalo kowang tgk pun meluat..dye wt uw kt tmpat owg mkn..nnek dye x ajo ape?

then after mkn msuk parkson grand dye... ceh x derk mende yg besh~.
apew yg aq nk da adew..so tade apew nk beli da.. aq kje men encet aq..aq on FACEBOOK..wakaakaka...smpai mama aq tnye aq msj dgn spe...haisz~
aq kate msj dgn anis..dye x cye laks. haisz..tah aq tgk cm nk tutup jher kt sni..sbb an cm bnyk kdai tutup~ mushkil aq dibuatnyer..kah2.. then tade ape yg nk buat kt situ..aq ckp at pa..kt sni sgt bosannnnnnnnnnn..then kami pun kuar...

kami shoot to mahkota parade~
haaa..kat sni agy besh aq nk cter~.
tgh aq jln2 dgn ma aq dlm mahkota parade nyer parkson~ aq jnis kalo dress up kn over.,(eh lantak aquw lerh..kaw sibuk ape... duet mak bpak aq yg beli kn barang2 aq..bkn mak bpak kaw..)
tetibe time aq jlan btul2 kt baju jenama nicole, sekor makhluk tuhan ini tlah mnjeling maut kt aq..
aq mmg x pasan..tp ma aq kate asal dye pandang aq cm owg nk gado?
aq pun kate yeker? tah ler..
then aq pandang dax uw..perghh~! dye buntang(besar) kan mate dye then jeling aq and dye wat mulut dye..ceh~ pkir chanteK? hodoh taw? da larhs kaw pegy shopping pkai TREK SUIT. BAJU BELANG2 PUTIH PINK LUSUH AND SELIPAR 10 WNGGT bhahaha..
yulk~ then kteowg kuar..dye jln dpan ktowg..
dye msuk kdai sports ..ma aq agak da geram dye wt cm uw kt aq ma aq petuihh at tepi uw konon nyer bikin at dye..ma aq jeling dye... maq aq kate at aq mne dye bole buli ank ksayangan dye yg comel(alalala kembang semangkuk aq) ..da larh ank owg putih mate biru..agagaga..
wakakak~!
then pa aq msuk butik JOHN MASTER dye nk beli tie merah~.
setelah 15 minit uw..budax POMPUAN td puns kuar..dye lalu kt kdai JOHN MASTER nieyh.. dgn geng pondan dye..dye ngadu tah pape..lu pkir gentar ah wa tgk pondan..ahahaha. then papa aq pn kuar..mama aq kate kuat2 at papa aq "tgk KAMPUNG NIE" hahaha mum~ i love ur statement...then kami blah~ ikowt haty ma aq dye nk patah balek g jumpe dax uw.. tp iman pa aq kuat dye kate no need~

*thats the amazing moment ~! masyuk sje~

this is my mama~ love u mum~ agagaga


pic smlm wktu sblum dye mara~