ONLINE USERS ON THIS BLOG

JUST CLICK HERE FOR ADD MY FB AND TWITTER :)   

//super awesome !
ME


Name : FARAH HANI
Nicknames : FARAH ,HANI,RARA,ARA
Birthday : 23 JANUARY 1995
State : JOHOR
Status : -

ABOUT ME;
#AKU MEMANG SENGAJA TAK NAK DELETE POST LAMA-2 BIAR LAH JADI KENANGAN MASA AKU GILA-GILA DULU HIHIKS~ ☆ GARANG
☆ MANJA
☆ KUAT MERAJUK
☆ SUKA MENANGIS UTK HAL YANG REMEH
☆ LOVE FAST FOOD
CHAT

>



SELESAI SUDA~ :)

AGAGAGA.. NOW IM VERY HAPPY~http://www.smileycodes.info TATAW NPE,.
WATCH OUT~ AGAGAGA..
TO FAN: I DONT NEED U~ STAY AWAY PLEASE~ http://www.smileycodes.infoDO NOT MESS WITH ME~ :)

STORY MORRY~~
WOH~ TD WKTU SENI BESH WOO~ MEN COLOUR2 BELALANG~ EE..BESH SANAD!! <3 IT~ AGAGAGA...SUNGGUH HAPPY WAKTU SENI~http://www.smileycodes.info ADUHAI..MUMMY~ JAP AGY ADEW TUSYEN SMPAI MLM~ HAISZ...PNAT2.. DARI 5-7. THEN 8.15-10.15..
PERGHHH~ MSTY PNAD...SBB ESOK PUNS SCHOOL~ PERGH~ HAISZ.