ONLINE USERS ON THIS BLOG

JUST CLICK HERE FOR ADD MY FB AND TWITTER :)   

//super awesome !
ME


Name : FARAH HANI
Nicknames : FARAH ,HANI,RARA,ARA
Birthday : 23 JANUARY 1995
State : JOHOR
Status : -

ABOUT ME;
#AKU MEMANG SENGAJA TAK NAK DELETE POST LAMA-2 BIAR LAH JADI KENANGAN MASA AKU GILA-GILA DULU HIHIKS~ ☆ GARANG
☆ MANJA
☆ KUAT MERAJUK
☆ SUKA MENANGIS UTK HAL YANG REMEH
☆ LOVE FAST FOOD
CHAT

>



sad news.. :(

haisz...berite buwuk~
aq mmg wajib pindah lol~
arghH~! sekolarh uw kampung giler..aq tanak3..
omg~ mummy~! help mee~~~~
td wktu pgi aq dtg anis td aq npe..
noya puns tnye aq npe..
then akhir nyer aq trus trang..aq kate aq pindah school~
melalak masing2.. dpan owg rmai..
then time waktu prhimpunan puns nanges~ aiyoo..
aq nyer ar mate mngalir xhenti2..
time jawab paper science paper 1 puns meleleh air mate aq..masing2 jawab exam lemau +nanges..
dye owg rayu2 soh jgn pindah..
its my dad decision~
aq ikowt jelarhs..
mmg aq tanak pindah... uwaaaa!! aq syg kowang~ tanak2..tanak pindah~
school tu gengster..maty aq..
dah larhs aq nieyh kememeh~aduh~
naik cuty nieyh jerp aq g school uw~ :(