ONLINE USERS ON THIS BLOG

JUST CLICK HERE FOR ADD MY FB AND TWITTER :)   

//super awesome !
ME


Name : FARAH HANI
Nicknames : FARAH ,HANI,RARA,ARA
Birthday : 23 JANUARY 1995
State : JOHOR
Status : -

ABOUT ME;
#AKU MEMANG SENGAJA TAK NAK DELETE POST LAMA-2 BIAR LAH JADI KENANGAN MASA AKU GILA-GILA DULU HIHIKS~ ☆ GARANG
☆ MANJA
☆ KUAT MERAJUK
☆ SUKA MENANGIS UTK HAL YANG REMEH
☆ LOVE FAST FOOD
CHAT

>



Playboy~

Omg~! Kaw jaat~ giler sumpah jaat~ aq bnci kaw..tp~

Haisz…forget it ~

Aq tahu aq boleh lupe kn kaw yg bdoh nyer playboy.

Ta sangke kaw playboy?hotak kaw..cilake..

argh~ stupid thing that I had do is loving a playboy like amir!

Grr~ bodoh nyer aq…npe jd gni

Babi!~ aq da syg kaw ,kaw wt gni..hatok kaw lha~

Aq ta patut knl dye dri dlu..npe aq bdo sgt g caya..bodoh nyer aq..

Tertipu dan ditipu..

Hey bodoh aq bnci kaw smpai mampos! Ayat kaw mmg playboy sjati..

Sumpah aq tanak contact kaw lha~ aq bnci tgk muke kaw~

Tp npe bile kaw call aq, aq nanges.~huh~!

aq bnci kaw..

aq bnci kaw..

aq bnci kaw..

aq bnci kaw.

.aq bnci kaw..

aq bnci kaw..

aq bnci kaw..

aq bnci kaw..

aq bnci kaw..

aq bnci kaw..

aq bnci kaw..

aq bnci kaw..

aq bnci kaw..

aq bnci kaw..

aq bnci kaw..

aq bnci kaw..

aq bnci kaw..

aq bnci kaw..

aq bnci kaw..

aq bnci kaw..

aq bnci kaw..

aq bnci kaw..

aq bnci kaw..

aq bnci kaw..

aq bnci kaw..

aq bnci kaw..

aq bnci kaw..

aq bnci kaw..

aq bnci kaw..

aq bnci kaw..