ONLINE USERS ON THIS BLOG

JUST CLICK HERE FOR ADD MY FB AND TWITTER :)   

//super awesome !
ME


Name : FARAH HANI
Nicknames : FARAH ,HANI,RARA,ARA
Birthday : 23 JANUARY 1995
State : JOHOR
Status : -

ABOUT ME;
#AKU MEMANG SENGAJA TAK NAK DELETE POST LAMA-2 BIAR LAH JADI KENANGAN MASA AKU GILA-GILA DULU HIHIKS~ ☆ GARANG
☆ MANJA
☆ KUAT MERAJUK
☆ SUKA MENANGIS UTK HAL YANG REMEH
☆ LOVE FAST FOOD
CHAT

>



PASTE FROM NOYA NOTES. SDEYH~

1 ARIE AWAK AKAN MENANGIS UNTUK SAYA

SEPERTI SAYA MENANGIS UNTUK AWAK

1 ARIE AWAK AKAN RINDU SAYA

SEPERTI SAYA RINDUKAN AWAK

1 ARIE AWAK AKAN PERLUKAN SAYA

SEPERTI SAYA PERLUKAN AWAK

1 ARIE AWAK AKAN CINTE SAYA SEPENUH HATI

TAPI SAYA X PASTI

SAYA AKAN MENCINTAI AWAK

SEPENUH HATI SAYA

SEPERTI SAYA MENCINTAI AWAK DAHULU

KERANA AWAK DAH TUNJUKKAN SIKAP AWAK YANG AWAK DAH MEMG X NK KN SAYA..

SAYA HANYA MANUSIA BIASA SEPERTI AWAK..

SELALU MELAKUKAN KESILAPAN...

TAPI SEPERTI MANUSIA BIASA GAKH ,

AWAK KNE MAAFKAN SILAP SAYA KAN...

SEPERTIMANA SAYA MAAFKAN SEMUA KESILAPAN AWAK...

BUKAN UNTUK MENGUNGKIT TAPI KENYATAAN...

AWAK SEDAR TAK NGN APE YG AWAK BUAT SEKARANG NIE MENYIKSA HIDUP SAYA ??

SAYA X BOLEY HIDUP TANPA AWAK...

TAPI SEKARANG AWAK DAH PERGI JAOH DARI HIDUP SAYA....:(

THANKZ FOR EVERYTHING AWAK....

SAYA TETAP SAYANG KAN AWAK .....