ONLINE USERS ON THIS BLOG

JUST CLICK HERE FOR ADD MY FB AND TWITTER :)   

//super awesome !
ME


Name : FARAH HANI
Nicknames : FARAH ,HANI,RARA,ARA
Birthday : 23 JANUARY 1995
State : JOHOR
Status : -

ABOUT ME;
#AKU MEMANG SENGAJA TAK NAK DELETE POST LAMA-2 BIAR LAH JADI KENANGAN MASA AKU GILA-GILA DULU HIHIKS~ ☆ GARANG
☆ MANJA
☆ KUAT MERAJUK
☆ SUKA MENANGIS UTK HAL YANG REMEH
☆ LOVE FAST FOOD
CHAT

>



OHOHOH

EHEM~

Arini td at school haisz~ =.="

Noya gi bgthu vijay abg form 5 yg aq nk pindah~

Abg nieyh mmg shuke usik aq..

Td bile dye tahu..dye lalu dpan kelas aq…dye panggil~ aq puns pegy~

Dye da nk nanges da..dye kate jgn larh pindah~

Siyes muke na nanges..hahha then dye mnx no aq..aq puns bagi jer sbb esok(jumaat) ari last aq kt school situ..woah~ na nanges aq wase..

Then aq lepak lame giler dgn dy~ gilak~

Hhahha seroonok jer…de sebok soh aq diri tepi dye..aq tanak~. Dye kje ah pandang aq~ haisz(pwasaan mlampau)

Haa..nieyh lak psl randy~ walaoweyh~! Handsome~ ade owg kate dye playboy~..

Tp mmg encem giler~ dye owg sabah~ hee~ shuke2…dye saket mate..then dye tutup pkai tie(tali leher) dye..then aq men tarik jer..hahaha dye kate "eh adew yg mkn pnumbuk~" haahha aq kate ah~ "eleh~ stakat gangster jalanan~"

Then aq soh alih kan tie uw aq na tgk mate dye..dye alih kan..dye kate mate dye taleyh nmpak..aq puns kate..ala ta lame agy bute jher..hahaha~ then dye diri dpan aq ..bole lak dye tatap mate aq..otak dye…gugur jantung aq weyh~ nek kaw larhs..


 

Then nieyh visagan bg at aq ..sdeyh2..


3:43pm

l0ve u...


HAHAHA LOVE U 2~



~hehex~

we will mizz u...


HAIYO~ MAKE ME CRY~


cry2...




gud 4 health


EE .

HAHAH TD VIJAY SDEYH~


hahaha


GILE