ONLINE USERS ON THIS BLOG

JUST CLICK HERE FOR ADD MY FB AND TWITTER :)   

//super awesome !
ME


Name : FARAH HANI
Nicknames : FARAH ,HANI,RARA,ARA
Birthday : 23 JANUARY 1995
State : JOHOR
Status : -

ABOUT ME;
#AKU MEMANG SENGAJA TAK NAK DELETE POST LAMA-2 BIAR LAH JADI KENANGAN MASA AKU GILA-GILA DULU HIHIKS~ ☆ GARANG
☆ MANJA
☆ KUAT MERAJUK
☆ SUKA MENANGIS UTK HAL YANG REMEH
☆ LOVE FAST FOOD
CHAT

>



MUMMY~!

RAWR~ aq wase saket sgt haty nieyh~ geram sanad..
aq taleyh ah~ haisz..syg sgt kt dye..tp~
huh~
aq call dye da 92 kali~ + 1 kali . ta angkat2.
kowang byang kan kalo kowang adew at tmpat aq...saket giler haty an?
aq nanges sje..haisz..arghH` hary2 msty gado~ yy!!!!! u know what?
i ta shuke sbnr nyer gado2..it will make me mess n stress up~
mood: wanna cry ..~!