ONLINE USERS ON THIS BLOG

JUST CLICK HERE FOR ADD MY FB AND TWITTER :)   

//super awesome !
ME


Name : FARAH HANI
Nicknames : FARAH ,HANI,RARA,ARA
Birthday : 23 JANUARY 1995
State : JOHOR
Status : -

ABOUT ME;
#AKU MEMANG SENGAJA TAK NAK DELETE POST LAMA-2 BIAR LAH JADI KENANGAN MASA AKU GILA-GILA DULU HIHIKS~ ☆ GARANG
☆ MANJA
☆ KUAT MERAJUK
☆ SUKA MENANGIS UTK HAL YANG REMEH
☆ LOVE FAST FOOD
CHAT

>



KuAntan mali~!!!

wahahaha..wuu~ mawu story morry nieyh~ aha~!
oke pepagy uw da siap g school sume ,pa kate arini aq akan balek awal..aq balek pkl 10.10 pagi~.gagagagaga... kekawan yg len kne balek 1.10 p.m. cian3..hahaaahaah besh ta kne blajo weyh? ngee~ guraw2..siot tol aq nie~

story:
hah~ aq brtolak dari umah pkl 12 lbey nk dekat pkl 1 kowt..tujuan akuw g kuantan nk jumpe abg aq..wakakaka~ wndu doe~ da bpe bulan dye x balek..nie pn dye bru balek blayar drpd singapore,,tp skrg dye da kt kmaman ,terengganu..kteowg smpai kuantan dlm pkl 3 kowt.?hahaha ta ingat sgt lha~ first tuw gi kuantan parade... larhs...mmg buhsan kt sne~ ceit~ tp time tuw ade pameran kerete2 sport.. then da jln2.. beli2...tp aq beli selendang 1 jewp...sbb tah..cm kampung gile tempat dye..serabut giler..hahaha ..then abg aq da smpai kt kuantan parade.. aq puns g beli ice cream mc donald..~ wuu~ i like ~ then wt kputusan gi EAST COAST MALL~ WUU~ ha..tmpat ini kuw shuke..~ besh2...besar cm midvalley megamall kt kl~ KT SNI AH AKU BNYK BRSHOPPING~ agagaggaga~ time nie da dlm pkl 5...bayang kn xmkn tgh hary agy..perghh~! lapaa gile ah time nie.. papa aq bole lak try alat exercise situ (sbb adew gim kn..) ceit..aq da wt muke kesialan aq sbb da lapa sgt.. mama aq kate..fara jgn nanges nnt air mate kuar wrne biru..sbb aq pkai lense biru.agaga.(aq ngengade..shuke nangesz+ sensitive lbey) . then aq ,mama,abg aq g pizza hut.. aq puns melantak 2 keping pizza, kenyang gile~ order 2 set~ hahaha.. then mse kt pizza hut uw.. kteowg dgr bunyi "wuuuwuuuwuuu" (budak sbelah meja ktowg nanges..) mama aq kate cm dok kt umah puake. hahahaa aq gelak je.. xleyh blah~. then lps da mkn...haa agenda aq puns start utk shopping time~ wakakaka~ first aq beli buku~ ()baek x aq?rajin an?) sbb da nk mid year exam~ wahahaah itu yg rajin uw..aq beli buku rujukan science~ then masuk parkson grand aq puns beli2... first aq beli kasut CARLO RINO~ WUUU~ lawa.. design dye chantek~! then da beli~ mama aq puns beli jenama same.. tp patern len larhs. then aq kuar parkson uw aq g kdai kasut agy~ RUCINI~ aq beli agy 1 kasut dgn ma aq..~ hahaha dasyat2,,, tp ma aq agy dasyat... 3 pasang 1 ary dye beli~ aq 2 pasang jheee~ then jlan2.. abg aq beli yg key cain kt phone.. DEATH NOTE nyer..lawaaa~ aq kate smpai aty dye x beli an aq.~ ahahaa then kteowg patah balek..dye beli an aq.. lawa woo~ bile owg call jhee jadah tu kuar lampu. then kawan abg aq puns call~ dye da smpai kt EC MALL~ then dye dtg kt kteowg..time tuw kiteowg msuk parkson balek~ hahha~sowang tu bole than encem~ mule2 tu abg aq tunjuk pix dye dgn kwn2 dye..aq kate ee encem~ dye kate..haa yg nielarhs yg ikut dye..aq kate..wah~! hahah..then kwn dye pn smpai~ 2 owg~ dye owg 2 owg bru abesh tgk pawagam ..pa aq tanye citer ape dyeowg tgk ..dyeowg kate cter KARTUN~! aq gelak cm gile da..haha,,lps da sembang2..yg ag sowang tu nk blah g CINEMA lagi kt tingkat ats~ yg agy sowang yg aq kate encem dye ikut kiteowg jejalan~ name dye haziq~ wink~! wahh~ hahah ceit~ then papa aq kate beli larhs something agy~ hahha ..dye carikan aq baju~ akhirnye...aq beli baju NICOLE~ mmg lawa.. wuu~ jename yg bgus~ 100++ agagaga..i like~ wahahaha~then da siap bayar sume nk balek~ g parking kete..then waktu itu..abg aq puns salam dgn pa,ma, aq..sbb dye x leyh ikowt kiteowg balek..dye adew exam..hahaha lps kteowg balek dye owg g CINEMA dlm ec mall uw~agagga...kite owg smpai umah dlm pkl 11.40 p.m.wuu~
T.A.M.A.T