ONLINE USERS ON THIS BLOG

JUST CLICK HERE FOR ADD MY FB AND TWITTER :)   

//super awesome !
ME


Name : FARAH HANI
Nicknames : FARAH ,HANI,RARA,ARA
Birthday : 23 JANUARY 1995
State : JOHOR
Status : -

ABOUT ME;
#AKU MEMANG SENGAJA TAK NAK DELETE POST LAMA-2 BIAR LAH JADI KENANGAN MASA AKU GILA-GILA DULU HIHIKS~ ☆ GARANG
☆ MANJA
☆ KUAT MERAJUK
☆ SUKA MENANGIS UTK HAL YANG REMEH
☆ LOVE FAST FOOD
CHAT

>



KONFIUS~

story mory first~

bahahaha~ wowowow~ ari nie noya x bnyk ckps sbb dye nyer gusi bengkak~ agagagagagag sian deyh kaw noya~ tp bgus..xbnyk sgt mncarot.. nie adew story pelik aq nk kongsi~ dia ajak aq kuar kelas waktu agame sbb ustazah tade..wohohoho..wa puns cabut ah~ sbb cikgu ganti pn x msok class.. hah~ otw nk jln2(ta tahu arah tuju sbb ank murid trbiar an..haha) noya kate ''weyh , aq nk cari mnyak cap kapak." hahaha kpale hotak dye..aq tanye nk wtpe..dye kate nk ltak kt gusi dye yg bengkak~ pergh~ gile x gile..mkn ubat cap kapak~ yekk`~ dye kate wase berangin je~

ee.. gilaks~

story mory kedua~

ohohoohh~ choy larhs~ gilak~ si anis nie sjak da pkai berukband trus xdtg school~ noya kate nyesal dye ajo~ bahahahah~

story mory ketige~

aku benci kaw MOHD ZULFADHLI MOHD ZAKRI~!! da larhs perangai cm sial~ xabesh2 kaco aq dari form 2..mnyampah + meluat..aq puns heran npe time dye excident uw aq bole nanges cm owg gile..bikin abesh air mate aq je tahu! arini dye bole gi cari psal agy! perghh! dye amik habuk kapur tuw ltak at ats kusi aq..mmg la perangai cm $%^&!! abesh kotor suar kadet polis~ mmg sial~ da ler susah nk ilang kan~ xkn maafkan kaw! saket aty aq~ stop larhs usik2 aq..xshuke..aq bnci kaw..mnyampah prangai kau mkin hari makin mnjadi jadi~ kaki da dengkot puns nk kaco aq agy~ blah larhs~! arghh! stress seyh~ then td waktu aq jln dgn mien kaw wt muke x berslah..! kir encem sgt larhs tu~ yek~ :P