ONLINE USERS ON THIS BLOG

JUST CLICK HERE FOR ADD MY FB AND TWITTER :)   

//super awesome !
ME


Name : FARAH HANI
Nicknames : FARAH ,HANI,RARA,ARA
Birthday : 23 JANUARY 1995
State : JOHOR
Status : -

ABOUT ME;
#AKU MEMANG SENGAJA TAK NAK DELETE POST LAMA-2 BIAR LAH JADI KENANGAN MASA AKU GILA-GILA DULU HIHIKS~ ☆ GARANG
☆ MANJA
☆ KUAT MERAJUK
☆ SUKA MENANGIS UTK HAL YANG REMEH
☆ LOVE FAST FOOD
CHAT

>



kepale hotak engkau lhaa~


☻ ♥☻
/█\./█\
.|| . ||.

mcm aq bodoh sgt?kaw kate kaka kaw nmpak relation? tp dgn natang babi tu kaw bole ltak?>
ehh mmg sial nk mmpos .~ mmg taleyh caye ah~
bangang nyer aq~
cmner aq bole caye ckp kaw amirr! nyesal sial aq..mmg ta gune..aq ta cye kaw da..
kaw punca sgala nya~! kaw mmg bwak masalah~!
i hate u~ :(
sumpah mir..kaw mmg kejam gile babi tahap maut... kaw juge laki ke 3 pnghancur~
swear aq bnci~ agak2 larhs kalo nk saket kn aty aq..xsmpai sehari clash kaw da wat relation~
ehh cm claker sgt~ haisz~! kaw mmg uji kesabaran aq weyh~
smpai aty kaw bangang~
then gf kaw trgedix gedix add aq..bile aq approve cm sial nyer g delete aq...
HEY BODOH! KALO KAW ADD AQ NK MEN2 ,SERUPE TA PYH ADD LARHS SIAL. pergh~ geram2.. pegy mam!
arghH!! kaw mmg buat aq gile la sial
!!
kejam giler...mmg btul ckp kwn aq..
kaw mmg adew betine laen~ alahai~ sial nyer kaw~ thnx sanad larhs nipu aq..
kaw blah~!
aq tanak jadi kaw punyer IKAN BUNTAL and kaw takan jd IKAN PAUS aq lagy~.
semoge kaw bhagia dgn dia~
stay away liar~