ONLINE USERS ON THIS BLOG

JUST CLICK HERE FOR ADD MY FB AND TWITTER :)   

//super awesome !
ME


Name : FARAH HANI
Nicknames : FARAH ,HANI,RARA,ARA
Birthday : 23 JANUARY 1995
State : JOHOR
Status : -

ABOUT ME;
#AKU MEMANG SENGAJA TAK NAK DELETE POST LAMA-2 BIAR LAH JADI KENANGAN MASA AKU GILA-GILA DULU HIHIKS~ ☆ GARANG
☆ MANJA
☆ KUAT MERAJUK
☆ SUKA MENANGIS UTK HAL YANG REMEH
☆ LOVE FAST FOOD
CHAT

>



I HATE U UNTIL I DIE!

haisz...hary nie mood aq mmg down giler babi~. sbb kaw babi~ kaw mmg babi..member aq sndri kaw nk usha pehal sial?celake sgt?http://www.smileycodes.info eh g mampos.. aq mmg start bnci kaw start skarang~ kaw x pyh nk tunjuk baek agy dgn aq...kaw mmg setan sial... aq dok abesh kdit call kaw yg kt indon...tp kaw x pnah call aq..tp kaw call kawan aq..kpale hotak kaw ngajo..aq nie sape bg kaw?mmg x kenang budi sial kaw nie..encet aq pn kaw ilang kan..pale hotak kaw...bukan henset murah~! bodoh~! tu pun kaw x berterima kasih..eyh jjur aq kate nyesal larh aq abesh kn mase aq tunggu kaw..kaw mmg x pkai otakk!! kaw kate kt mmber aq yg kali ni kalo kaw balek malaysia bkn sbb aq ...tp sbb kwn aq..THEN KAW NK CPLE @SCANDEL DGN OPEYH! otak kaw! kaw x bayang ke perasaan aq bile dgr kwn aq sndri ckp cm tu! nk nanges aq dlm kelas td! http://www.smileycodes.info dyeowg mule2 x nk bgthu aq...tp aq pakse2 bgthu,akhirnya dye bgthu juga...mmg aq x kn maafkan kau fan! sumpah aq ckp..kaw suruh along(noya) tutup mulut kan? tp nuar sndri bgthu aq..kaw mmg sial! sumpah aq nyesal fan knl dgn kaw...kaw pkir aq nie cm betine2 kaw jumpe kat luar sane? yg bodoh? yg bangang? kau jgn mimpi larh dpt wt ape2 dgn aq.. eh aq geram sial skrg nie..kaw jgn la balek sni...http://www.smileycodes.info aq xnk tgk muke kaw agy..jgn smpai aq sepak muke kaw..aq bnci owg kianat aq..sumpah beb~ aq x kn caye agy apew2 kaw ckp lagy...kau prgy larh kt "opieyh" aq bole blah dripd idup kaw! mmg susah pda awal2 cmni.. tp aq yakin suatu hary nnt aq akn dpt lupekn kau seperti kaw lupakan aq waktu kaw curang dgn kwn aq

MAAFKAN AKU WT KPUTUSAN GNI.. NOW..

KITE PUTUS! FULLSTOP!
*KAW PERGY LA KT KWN AKU OKE?XPYH AGY DGN AQ..
SEMOGA KAW BHAGIA FAN~
:(


AKU NK BUANG CINCIN KAW BG~!!!!!!!!!!!!!!!