ONLINE USERS ON THIS BLOG

JUST CLICK HERE FOR ADD MY FB AND TWITTER :)   

//super awesome !
ME


Name : FARAH HANI
Nicknames : FARAH ,HANI,RARA,ARA
Birthday : 23 JANUARY 1995
State : JOHOR
Status : -

ABOUT ME;
#AKU MEMANG SENGAJA TAK NAK DELETE POST LAMA-2 BIAR LAH JADI KENANGAN MASA AKU GILA-GILA DULU HIHIKS~ ☆ GARANG
☆ MANJA
☆ KUAT MERAJUK
☆ SUKA MENANGIS UTK HAL YANG REMEH
☆ LOVE FAST FOOD
CHAT

>



Huh~ trmaki agy~

Walaoweyh~ aq sbnar nyer ta sanggup maki2 si amir nieyh~

Tp..aq ttaw npe jd cmni~

Geram ade…sdeyh adew..

Buu..kaw thu ta..kt kaw sje aq lps kan semua masalah aq..bile msj dgn kaw kengkadang aq lupe masalah~ kaw bnyk tlong aq thu..

Aq syg kt amir sangat weyh~ tp ape kn daye..

Dye playboy..

Aq tanak lagy kne dgn dye…siksa weyh kalo tahu prasaan dimain kan..

Amir kalo kaw bce nieyh jgn larhs trase ape2..

Aq wase bodoh sgt bile kne tipu..

Npe aq jtuh cnte kt kaw..

Npe aq trsiksa..

Spe aq nk call bnyk2 kali pas ni?

Spe nk jd ikan paus aq?

Semua da ilang..aq wndu semua tu..tp akhirnya aq thu smua tu palsu..smpai aty kaw an…

ape slah aq..

sdeyh weyh aq bile kaw tipu aq…walaupun kaw da trus trang..aq bnci kaw amir…aq nk tkr no~ sbb sume bnde aq ingat kt kaw.!

Npe kjam sgt?!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Amir!! Kaw janji dgn aq..kaw jgn jd playboy weyh pasni..

Aq tahu kaw encem~ tp jgn buat cmni..kjam kaw thu? Kjam sanad..~!